Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona się mną bawi!?

Polecane posty

Gość gość

Jestem lesbijka, która kocha się od 2 lat w dziewczynie hetero która ma chłopaka. Nie mogę jej zrozumieć proszę pomóżcie mi. Ona zna moja orientacje nie przeszkadza jej to ponieważ obraca się w takim towarzystwie nawet w rodzinie kogos takiego ma. Chodzi o to, ze przy mnie dziwnie się zachowuje tzn mam wrażenie ze mnie podrywa, próbuje zwrócić moja uwagę na siebie. Jak to pisze brzmi to fajnie ale jak próbowałam delikatnie zrobić krok to się odsuwa albo gdy robi zalotne gesty i ja jej dam do zrozumienia ze je rozumiem to obraca wszystko do góry nogami tak jakby jej zachowanie było normalne wobec ludzi, obserwowałam ja w tłumie i tylko przy mnie tak robi. Jest zazdrosna i tez wzbudza zazdrość u mnie. Nie mogę jej zrozumieć naprawdę. Jak gdzieś jesteśmy to się zachowuje jakbyśmy byli parą, a za chwile mnie odrzuca i znów powraca. Wszystko się zaczęło w okresie tych dwóch lat rozkręcać. Ona robi coraz gorętsze kroki a ja nie mogę pojąć czy tylko sie bawi mna bo idzie jej zaufać czy naprawdę ma to opisać bo to jest dziwne. Tu tak a tu tak. Cały dzień zachowuje się jak moja dziewczyna dosłownie nawet znajomi to zauważyli, a wyszliśmy wieczorem i jakiś obcy kolo się do nas doczepił i ona tylko z nim gada. Kolo poszedł przybliża się do mnie a ja nie wiem o co chodzi. Błagam pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mam się zachowywać w stosunku do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ją, dlaczego tak robi. A ona wie, że się w niej podkochujesz? Jak tak to dobitnie jej powiedz, że odczuwasz to jako zabawianie się twoimi uczuciami i że mąci ci w głowie. Wg. mnie tak bawi się tobą, podbudowuje się i łechce swoje próżne ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×