Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa 2001

10 dniowa głodówka

Polecane posty

Gość gość
Ja zaczelam 4 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma sensu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis robie 1 dzien przygotowanie, same warzywa i malo. od jutra głodówka chce min 5 dni bo nie wiem czy dam rade wiecej ale jezeli bede na silach to zrobie wiecej. potem najwazniejsze madre wychodzenie powolutku nie wsztsko na raz. bede pila soki pierwsze 3 dni mocno rozcienczone z woda i co 3 dni bede mniej rozcienczac potem jakies gotowane warzywa i bede wprowadzac zdrowe odzywianie nigdy nie powroce do zlych nawykow i nie przytyje. nie ma czegos takiego jak efekt jojo, jest efekt tlustej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... po 10 dniach schudniemy..." A po miesiacu dwa razy tyle przytyjemy, jupi !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bedziesz sie obzerac to pewnie ze przytyjesz. a co myslisz ze jak po diecie 5 posilkow dziennie, 0 slodyczy, woda, cwiczenia zaczniesz jeść kiedy chcez ile chcesz i co chcesz to nie przytyjesz? pewnie ze tak ludzie nie ma czegos takiego jak efekt jojo kilogramy nie biora sie z nikad! jezeli bedziesz sie obzerac cukierkami to kg wroca!! a jezeli bedziesz sie zdrowo odzywiac to nie.. to ma byc wstep do innego zycia i zdrowej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ma sens żeby spełnic swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×