Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie chce się kochać

Polecane posty

Gość gość
Seks ciągle z jedną kobietą przez lata to przeraźliwa nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochał się w innej na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bajeczki o tym, że po kilkunastu latach ze sobą ludzie niby rzucają się na siebie codziennie są żałosne." X Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzna i jak długo jesteś w związku, ale może zastanówcie się razem dlaczego już nie macie na siebie ochoty jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy z mężem prawie po 60 lat, a teraz, gdy dzieci dorosły, weszliśmy z powrotem w fajny etap " my znowu bardzo blisko siebie i prawie tylko dla siebie".....nowe doznania bo nie potrzebujemy antykoncepcji, taki bardzo przyjemny etap przede wszystkim dla kobiety, dla niego też....razem pokonywaliśmy wielkie problemy, był bliski rozpad naszej rodziny. trzeba dbać o związek na każdym etapie, nudzą się związkiem i partnerem ci, którzy niewiele od siebie dają a nastawieni są przede wszystkim na branie i dogadzanie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nudzę się związkiem, nie nudzę się partnerką. Ale w seksie jedna i ta sama partnerka to straszna nuda już po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę namiętność wygasa po kilku latach razem, pieprzycie o kochankach, zdradach i innych banialukach. Nie rozumiecie że facet jest zupełnie inaczej zbudowany niż wy? On ma ochotę na sex nie jego wina że mózg już tak nie odbiera bodźców jak kiedyś, co ma zrobić pół miękkim flakiem? Pogadać? Cześć kochanie mam ochotę ale mi nie staję, wiesz co powiesz? Że mu pomożesz i rozwiążecie problem. Tylko jak mu nie stanie po 3 min ssania to ma takiego stresa że całkowicie mu opada. Woli unikać zbliżeń. Wierzę że 60 latkowie mają chcice, to są inne geny bez chemicznego żarcia itd. staruszkowie mają lepszej jakości nasienie niż 20latkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kochanke a ty jestes jego utrzymanka i z toba rodxiny nie chce założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie nudzę się związkiem, nie nudzę się partnerką. Ale w seksie jedna i ta sama partnerka to straszna nuda już po roku." X Czyli jak jesteś w związku ponad rok, to po tym okresie już zaczynasz uprawiać seks z inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z inną? Po prostu z żoną raz na pół roku, bo już nie ma w ogóle tej ekscytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego z inną? Po prostu z żoną raz na pół roku, bo już nie ma w ogóle tej ekscytacji." X Po roku znajomości seks co pół roku ? A pomiędzy tymi przerwami co: każdy sobie sam roni dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe szczęście ja trafiłam na mężczyznę, przy którym nie muszę sobie sama robić dobrze i kochamy się 4-5 x w tygodniu po 24 latach razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś bajki pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 idź do lekarza lepiej jak masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×