Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozycja T

Polecane posty

Gość gość

Ona jest tym "słupkiem pionowym", a ja tą "górną poprzeczką" litery T. Oboje leżymy na swych lewych bokach. Jej głowa głęboko między moimi udami, usta nasunięte na mojego penisa. Oczywiście moje prawe udo jest dowiedzione, podniesione aby Jej główka mogła się wcisnąć. Pewnie będziecie zdumieni, że dla Niej tak jest najwygodniej i prawie zawsze mnie ssie w pozycji T. To jedyna korzyść z tego, że mój fiut jest niewielki. Teraz druga okoliczność. Ma przypisany lek, którego skutkiem ubocznym jest wstawanie w nocy na siusianie. 4 albo i 5 razy. Oczywiście jest mocno niewyspana. Jeśli to możliwe, to rankiem przytula się jeszcze do mnie i dosypia w moich objęciach. Dzisiaj rano wcisnęła główkę między moje uda i wessała "smoczek" (tak go nazywamy). Ja powiedziałem do Niej "nic nie rób, poleż spokojnie. Stało się to, co zakładałem jako możliwe. Zasnęła że "smoczkiem" w buzi. Jak dzidziuś. I teraz coś, co mnie zdumiało. W miarę upływu czasu samo czucie fiutem wnętrza Jej ust coraz bardziej mnie podniecało. Po kilku (kilkunastu?) minutach, przy kompletnym bezruchu jednak nastąpił wytrysk! Ona przez sen, odruchowo połknęła. Sądzę, że to ten sam odruch, przez który bezmyślnie połykamy nadmiar śliny z ust! T!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dowiedzione, a o d w i e d z i o n e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Wielki Brat jest pod wrażeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pod wrażeniem" można być po zetknięciu się z czyimś wybitnym dokonaniem, czyli nie w opisanym przypadku. Ja sam jestem zaskoczony przebiegiem wydarzeń i tyle. Przyznaję, że podziwiam pomysłowość Żoneczki w sferze seksu, bo sam jestem przeciętniak. Co ciekawe, zawsze się kieruje Ona własną wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad z parteru
Kaśka!, a mówiłaś, że mężowi tak nie obciągasz, że z nim to tylko w niedzielę, po bożemu. I jak tu wierzyć kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej bajce były smoki czy może jednorożce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno rowerzyści nie wierzą w to, że ktoś mógłby naprawdę posiadać na własność samochód. "To taka propagandowa bajka dla pospólstwa, a na szosach są wyświetlane hologramy z niby-samochodami". Czy na Ero jest więcej niż jeden niedowiarków wobec orala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Gość 13.17 To była ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×