Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SewillaAura

Nie bądź sknerą, podziel się

Polecane posty

Gość SewillaAura

Mów dziś miłe rzeczy! ...niestety żyjemy w takich czasach, gdzie to te złe, negatywne informacje są wszędzie...codziennie słyszymy wiele złego, krytykujemy innych a także siebie :-/ Dużo prościej okazać focha, niezadowolenie, skrytykować...bo jak to...masz powiedzieć od tak po prostu „Lubię Cię”, „Stęskniłam się za Tobą”, „Masz świetny tyłek” (czemu nie, jeśli ktoś ma?;-) albo „Zawsze jak z Tobą jestem, świetnie się czuję” Mów, po prostu mów! Tak czytam te topiki...i myślę że ludzie często są dla siebie mało wyrozumiali, czasem nie mili czy nie wykazują empatii...hmmm Każdy ma problemy...większe, mniejsze...ale dla kazdego tak samo ważne... Zrób komuś dziś przyjemność :-) i sobie też, nie prezentem czy niespodzianką. Miłym słowem. Doceń kogoś w pracy...pochwal...zauważ ze sie stara...ze ładnie dziś wygląda- tak miło i naturalnie...spróbuj, że zrobił przepyszną kawę ;-) Mamę, przyjaciela... "Lubię, kiedy się uśmiechasz” „ rzadko się odzywam, ale chcę Ci powiedzieć, że naprawdę często o Tobie myślę i tęsknię. Tak po prostu" Kiedy w sklepie ktoś Cię fajnie obsłuży, doradzi nie wychodź mówiąc tylko do widzenia...pokaż usmiech na buzi, podziekuj za profesjonalną bądź miłą obsugę....doceń....i powiedz to :-) Pozdrawiam gorąco :-) Miłego dnia, a udany będzie bo to w końcu piątek i mamy sierpień, a nie 20 listopad zimny i pochmurny. Piękne lato :-) w pełni. Jutro weekend. Bedziesz mieć dziś fajny dzień :-D Usmiechaj sie do ludzi na ulicy, jak spojrzysz to "delikatny uśmiech" (będą mieć Cię za wariata) hahaha....a może spotkasz dzis miłość. Wszyscy kochamy uśmiechnięte twarze. Kocham Was! Pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×