Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
anulka czy tobie z usg wygodzie taki sam tydzień jak z OM? Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.49 Wychodzi* miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Moje imię Roksana i jest to 6 tydzień i 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Ja mowilam nielicznym,nie wiem czemu,jakos przy 3 ciazy to juz nie jest takie wielkie haloo wiecie? Pierwsza ciaza,druga to tak ale juz 3 to jakos tak na spokojnie ,nie ze nie kocham dziecka czy cos,po prostu jestem weteranka:-D Wie tylko przyjaciolka,siostra mojej babci. Tesciowej nie mowilismy i raczej dowie sie na koncu,bo oni uwazaja,ze 3 dzieci to juz masakra jest... A w pierwszej lawce w kosciele siedza...wrrr nie lubie takich ludzi! Amilia to ile masz dzieci? U mnie to w ogole jeszcze w gre wchodza blizniaki,bo mialam usg bardzo wczesnie i lekarz mowi ze jakby tak ale za wczesnie na to by powiedzial na 100% . Nie zdziwiloby mnie to bo siostry mialy blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
To jest moja druga ciąża. I się boję. Mam uraz po pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
A czemu? Co sie stalo w 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Kiedyś wam opowiem. Na razie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001ii
dziś nie strasz,.moja siostra tez ma blizniaki :D Dziadek mial blizniaki, a USG dopiero za tydzien. Tez bede miala trzecia dzidzie, ale najstarsza ma 12 lat, wiec juz tak srednio dzidziusiowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia 28 lat 10 tydz Czwarte dziecko Syn 8 lat z września Córka 6 lat z września Syn 1,5 z kwietnia Kolejny dzidziuś tez kwietniowy będzie :) ale to już ostatnie. Zaplanowaliśmy wszystkich co do miesiąca i puki co udaje się :) oby teraz szczęśliwie do końca tylko to czwarte to będzie pełnia szczęścia :) U mnie tez o pierwszym to od razu wszyscy wiedzieli drugie tez trzecie trochę później ale i tak wcześniej niż teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moje maja 10 i 4,5:-) No ja bym chyba oszalala,bo ja pomagalam siostrze przy dzieciach bo szwagier byl wojskowym i mieszkala u nas i masakra byla. Jedno wyje i drugie wyje i niewiadomo za ktore sie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Yy zapomnialam sie podpisac. Wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Oo Amilia to szybko sie 3 dorobilas ;-) Odchowasz a i tak dalej bedziesz mloda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmę założyłam z powodzeniem w wieku 19 lat studia tez skończyłam i jakos poszło :) bardzo dostałam od życia po doopie i wzięłam się za swoje życie :) pomocy żadnej ani finansowej ani w sensie opieki babć, nauczyłam się radzić sobie sama. Mąża rodzina tez nieciekawe podejście totalny brak kontaktu ale dajemy radę :) Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
O! Przypadkiem znalazłam ten temat. Termin mam na 3 kwietnia. Dziś zaczęłam 9 tydzień. Pozdrawiam inne kwietniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna mam pytanie. Od początku ciąży biorę duphaston że względu na poronienie wcześniejsze. Teraz lekarza mam dopiero 13 września a kończą mi się leki natomiast z pierwszej ciąży zostały mi jeszcze 3 opakowania luteiny. Jak myślicie jeżeli zmienię lek tak z dnia na dzień i będę brała luteine tak samo ja duphaston to nie stanie się nic maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się podpisać. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Hej. Nie znam sie na tym za bardzo,poczytaj w necie o luteinie. A Ty spac nie mozesz? Ja tak mialam w 2 ciazy. Od 2 bylo koniec spania,w dzien nie potrafilam zasnac a o 16 juz musialam sie polozyc bo spalam na stojaco. Moj synek byl poszkodowany:-( Amilia ja tez nie mam nikogo do pomocy,jak mialam 17lat to musialam wyjechac za granice do pracy ,bo inaczej zostalabym bezdomna. Takie zycie. Witam nowa kwietniowke:-) pisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno, chociaz duphaston ponoc dziala mocniej . Lekarz rodzinny tez wypisze duphaston jak pojdziesz z ksiazeczka ciazy. Ja balabym sie eksperymentowac, mimo ze to prawie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
W 1 ciąży zostałam pozostawiona przez faceta. Całą ciążę musiałam walczyć o siebie bo byłam w takim dole. Później walczyłam o zdrowie dziecka. Sama. A teraz jestem w szczęśliwym związku małżeńskim. Jak się kładę i widzę koło siebie mężczyznę na którym wiem, że mogę polegać. To zapominam o tym co mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Kwietniowki po przejściach :) Z tymi lekami to fakt ze jedno działa mocniej lepiej idź do rodzonego po receptę a w razie jak się nie uda to wtedy luteina. Bo jesteś obecnie w najgorszym momencie na odstawienie całkowite Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. Faceci. Tacy oni są. Choc ja dzieki Bogu nie mam takich przejsc z nimi. Od 16r z jestem z jednym :D A dziewczeta skad jestescie? Ja pochodze z pomorza ale zamieszkalam na podlasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Ja z łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ja też mam na kwiecień chociaż nie wiem jeszcze który ale w piątek idę do lekarza to myślę że się dowiem, według OM 17 kwietnia ale to lekarz musi ocenić, woj. Małopolskie Kiwi**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Ja dostałam receptę na duphaston bo w 6 tygodniu zaczęłam plamić. Lekarz powiedział, że decyzję czy będę go przyjmować zostawia mi bo wg niego to nie są mi te tabletki potrzebne bo wszystko z ciążą jest w porządku. Krwawien na szczęście już więcej nie miałam i obeszło się bez tabletek. Jutro rano odbieram wyniki i od razu mam wizytę u gina. Jestem z dolnośląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Poszłam dzisiaj ze swoim mężem do drogerii. Wyszłam szybciej niż weszłam. Wszystko mi śmierdziało, zakręciło mi się w głowie. Dobrze, że kartkę napisałam to wszystko pokupował bo ja nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wszystko śmierdzi. Najgorsze to ze jedzenie, nie jestem w stanie wejść do kuchni a co dopiero ugotować obiad. Już tydzień lecimy na mrożonkach ale ja nie jestem w stanie. Wszystko mi śmierdzi zepsutym jedzeniem albo amoniakiem. Ale nudności i senność po mału ustępują :) Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że Wam nudności ustępują bo u mnie dopiero się zaczęły, od kilku dni nie mogę wchodzić do kuchni ani do wc, odświeżacz powietrza i perfumy mi śmierdzą, jedzenie mi śmierdzi i odpycha nie mówiąc już o wyjściu z domu, jak sobie radziłyście z tak silnymi mdłościami? Dziwne bo to moja druga ciąża, mam synka 2-letniego i jakoś muszę funkcjonować, w tamtej miałam lekkie mdłości i tylko wieczorem a teraz cały dzień mnie trzyma, masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się podpisać - Kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
U mnie mdłości na szczęście zdarzają się coraz rzadziej. Najgorzej było rano gdy miałam jazdy, bo robię prawko. Zamiast skupić się na jeździe myślałam tylko gdzie tu w razie potrzeby zwymiotowac. Apetyt mi dopisuje i zachcianki się pojawiają. Najpierw były pomidory, później pierogi ruskie a teraz banany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×