Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość GreyOwl
No właśnie u mnie mdłości też już przeszły a teraz pojawiła się senność. Po obiedzie obowiązkowa drzemka i coraz częściej biegam już siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Grey ja walcze z sennoscia w pracy,na szczescie mam tyle ruchu ze zapominam o spaniu. Jesc mi sie chce za to co chwile! Ale nie mam ochoty na slodycze,na poczatku mialam chec tylko na chrupki ketchupowe :D Sikam tez co chwile,najgorzej w nocy. Teraz tez walcze zeby nie zasnac bo kurcze obudze sie o 3,4 i nie bede spac i dzien zawalony. Jutro mam tylko do 11 :D Boze jak sie ciesze,coraz ciezej powiem Wam ale do konca roku wytrzymam. Dobrze ze meza mam takiego ze przejal tez moje obowiazki. To dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:16 Pierwsze dziecko urodziłam naturalnie później miałam dwie cesarki i nigdy w życiu nie chcę rodzić naturalnie bo mam traumę po pierwszym porodzie , wolę cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Ja z kolei wolałabym rodzić naturalnie, miałam jedną cesarkę i bardzo długo dochodziłam do siebie, chodzić nie mogłam, musiałam uważać na ranę i teraz jeżeli będę mogła rodzić naturalnie to wybiorę naturalnie chociaż słyszałam że jak pierwsza jest cesarka to każda następna też musi być cc więc nie wiem jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też przysypiam w pracy a jak wracam to muszę się polożyć chociaż na chwilkę. Mój partner pomaga we wszystkim i ogarnia dzieci...inaczej ciężko by było. W sumie to jeszcze trochę i powinno minąć to ciągle zmęczenie:-) Też Was jeszcze brzuch pobolewa? Jak dlużej pochodzę to boli mocno...biorę tą luteinę i staram się oszczędzać. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
GośćMania ja też nie mam ochoty na słodycze, nie mogę jeść pomidorów i drobiu bo mnie odrzuca, na początku ciąży jadłam codziennie na śniadanie szprotki w pomidorach ale ile można, już mi obrzydły, za to owoce mogę jeść kilogramami brzoskwinie, mandarynki, pomarańcze, jabłka, niestety mdłości nadal mnie męczą i nie mogę jeść kiedy chcę i co chcę, a Wam kiedy przeszły mdłości? U mnie 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Gość mnie boli brzuch jak coś robię, jak dziecko podniosę itp. więc wolę się oszczędzać, wcześniej bolał bardziej to brałam NoSpe, może zapytaj lekarza, pewnie też Ci zapisze NoSpe, mnie zabroniła kategorycznie dźwigać, nawet synka (2 latka) nie mogę podnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Hej. U mnie tak właśnie ok 8 tygodnia przeszły mdłości. Ochoty na słodycze również brak. Z zachciankami zależy jak mnie naleci. Zupa ogórkowa, banany, jogurt pitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Kiwi ja mialam pierwsza cesarke i na druga nie zgodzilam sie i pozwolili mi rodzic naturalnie,ale bylo to w specjalistycznym szpitalu gdzie mnie przewiezli z miejskiego. Nie musi konczyc sie cesarka.,ta siostra cioteczna ktora rodzila naturalnie 3 dziecko(wszystkie ma rok po roku) tez miala 1 cesarke bo syn wazyl 4,5 kg. To zalezy z jakich wskazan byla 1 cc. U mnie byly zielone wody 42 tydzien i brak postepu porodu. Druga ciaze trzebabylo w 37 tc wywolywac ,bylo to 6 l po cesarce wiec ryzyko powiklan bylo male a ja CC mialam straszna bo cieli mnie zanim zadzialalo znieczulenie,potem tak jak mowisz nie moglam chodzic,ledwo moglam sie przekrecic w lozko a w ogole to myslalam ze zejde z tego swiata po cesarce. Naturalny bolal ale ja wstalam i poszlam po nim ,jadlam,2 dni pozniej wyszlam i bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Tak GośćMania dlatego wolałabym poród naturalny, miałam cc bo miałam cholestazę ciążową i musiałam mieć wcześniej zakończoną ciążę Grey jak Ci idzie prawko? Jeździsz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiwi to witaj w klubie. Ja w obu ciazach mialam cholestaze i Ty w tej bedziesz miala. U mnie tez trzeba bylo szybciej rozwiazywac ciaze,dlatego w 37 tygodniu mialam wywolywany. W pierwszej ciazy nie wiedzialam ze to cholestaza,po prostu swedzialo mnie wszystko cholernie,myslalam ze to od wody bo zmienilam miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
To ja pisalam przed chwila. Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Tak Mania słyszałam że w drugiej ciąży też na pewno dostanę cholestazę, zastanawiam się jednak czy jest sposób żeby tego uniknąć, zapytam lekarza, też miałam kończoną ciążę w 37 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore juz essentiale forte 3× dziennie no i musisz jesc lekko,to jest szansa ze przejdziesz lagodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Kiwi a poinformuj Twojego lekarza o tym,zeby od poczatku robil Ci aspat i alat. Ja na razie mam w normie ale wiem ze wraz z wiekszym stezeniem hormonow bedzie rósł. Ja w drugiej ciazy mialam az wskazniki do 10tysiecy. Ja drapalam sie z przodu a maz z tylu. A lezalas w szpitalu? Ja od 30 tygodnia az do 37. To byla masakra.3 razy dziennie ktg a w nocy co godzine sprawdzanie tętna. W miejskim szpitalu nie chcieli mnie prowadzic,odwiezli mnie do wojewodzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
GośćMania ja też leżałam w szpitalu mniej więcej od 30 tygodnia, jak powiedziałam lekarzowi o tym że mnie ciało swędzi to bardzo się wystraszył i szybko mnie skierował na badania a później już tylko szpital, wiedzieli że będą musieli wcześniej zakończyć ciążę ale chcieli przetrzymać jak najdłużej, też sprawdzanie tętna, 3 razy dziennie ktg, najgorsze dla mnie jednak były te kroplówki bo wypłukiwali mi krew, tak powiem lekarce o badaniach może mnie świętuje na aspat i alat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Tzn. miało być skieruje na aspat i alat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Kiwi kup essentiale forte i tak jak mowie prowadz diete watrobową. Reszta dziewczyn odezwijcie się,jak tam Wasze dzidzie? Rosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
O Jezu dziewczyny jak mi sie nie chce jezdzic do pracy. No szok. Najgorzej wstac. Tez tak macie? Zaczynam od 8 a jestem w rozsypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratowa w pierwszej ciąży miała cholestaze przez co straciła dziecko ,swędziało ją całe ciało a lekarz nie zareagował, córeczka obumarła w jej łonie w 38 tygodniu ,później zmieniła lekarza, również miała cholestaze dlatego cięcie wykonali jej w 26 tygodniu bo miała bardzo złe próby wątrobowe groziło to marskością wątroby ,niestety dzieciątka nie udało się uratować i zmarło w drugiej dobie. Bratowa jest obecnie w szpitalu psychiatrycznym po tych przejściach: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chuj to piszesz przyszłym matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
No i tak bywa. Dlatego trzeba lezec w szpitalu i monitorowac. Babcia mojego meza umarla na marskosc watroby ,tez miala cholestazy.. Ja jak zaszlam pierwszy raz do gina w tej ciazy i polozna robila wywiad to zapytala mnie czy spieszy mi sie na tamten swiat bo jej babcia tez umarla na marskosc watroby. Wiecej dzieci nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Zna się któraś z was na badaniu moczu i krwi lekarza mam dopiero za tydzień a przeraża mnie to że mam dużo leukocytow w ciąży 20-30 niby może być infekcja ale mnie nic nie boli ani nic. Czy podwyższone leukocyty mogą wyjść w badaniu też jak się je robi podczas przeziebienia? Inne będą nią są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zle mocz "pobralas". Najpierw trzeba sie podmyc szarym mydlem,potem troche sie wysikac i ten srodkowy strumien moczu pobrac.tak mi tlumaczyl lekarz gdy mialam zwiekszona ilosc leukocytow i potem bylo juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pójdę dziś z tymi wynikami do internisty i mu pokaże może mi też coś doradzi i da skierowanie jeszcze raz na mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Mania a ja myślalam że tylko ja tak mam...też na 8 chodzę do pracy i muszę jeszcze córkę do przedszkola zaprowadzić. Ciężko w pracy wytrzymać te 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Wyniki lepiej z lekarzem skonsultować...czasem jest coś podwyższone a lekarz stwierdzi że to w normie a czasem trzeba badania powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Justyna ja tez wożę corke do przedszkola,poki cieplo rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×