Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lipoliza iniekcyjna twarzy

Polecane posty

Gość gość

Czy znacie kogoś kogo możecie polecić? Miałam kiedyś znajomą kosmetolog która wstrzykiwała mi kilka razy zastrzyki w policzki (bo miałam chomiki) niestety wyprowadziła się z mojego miasta za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o tym żeby sama sobie wstrzyknąć od czasu do czasu specjalny preprarat do rozpuszczania tkanki tłuszczowej na twarzy, ponieważ wiem jak to powinno się robić - wystarczy wstrzykiwać pod odpowiednim kątem i do maksymalnie 4mm głębokości żeby nie doprowadzić do martwicy i nie uszkodzić nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wziąć skórę między palce i wtedy pod odpowiednim kątem i do głębokości 4mm (maksymalnie) wstrzyknąć w to miejsce specjalny preparat rozbijający tkankę tłuszczową na twarzy. to tak samo jak lipoliza policzków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malijaaa
ja robilam w czs w warszawie, generalnie polecam wybrac placowke gdzie osoby odpowiednio wykwalifikowane wykonuja zabiegi, bo od tego zalezy twoj wygląd i jednak ja wole lekarza niż kosmetologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:32 a możesz napisać gdzie robiłaś?kogo polecasz? bo napisałaś "czs w Warszawie" i nie zrozumialam o jaką klinikę chodzi. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×