Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że alimenty to głupota i nie powinno ich być

Polecane posty

Gość gość
...i kobiet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję dobrze zarabiam. Mogę wykładać na dziecko min 2000. Niech mi tatuś dołoży drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej, czytasz w ogole co piszesz? Chyba macie niepelnosprawna w grupie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej, czytasz w ogole co piszesz? Chyba macie niepelnosprawna w grupie kobiet "niech MI tatus dolozy drugie tyle" Jezeli mialby dolozyc to na dzieci, a nie na Ciebie dojna krowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj krowy!!!~ dziś - a jak mamuśka może wydać na dziecko 0 zł. (słownie: Zero złotych), bo nie pracuje i pracować nie zamierza - to tatuś też powinien dołożyć drugie tyle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxx-66 wczoraj nie wiedziałem ze piszesz z dzieciakami :) maxxa znam z innego wątku i tak jak on jestem samotnym ojcem była zalega za 2lata z alimentami ale wisi mi to byle dała nam spokój i zapomniała o nas to daruje je i tak jej powiedziałem rok temu inaczej komornik , jak narazie jest super i się nie odzywa nie kontatkuje z dziecmi. ale wracajac do wątku ,jakis czas po rozwodzie poznałem panią z dzieckiem która chciała mnie wrobić i złapać na dziecko ,długa walka i kosztowna ale opłaciło się w sadzie wygrałem udowodniłem ze to nie moje a nawet znalazłem prawdziwego ojca tylko ze stałej pracy Tak ze uważajcie faceci na kobiety patologi i nierobów wśród nich pełno , bez urazy dla uczciwych matek . a jeszcze jedno to nie prawda że dzis facet nie moze sie zabezpieczyć bo moze sa srodki i dla fecetów warto je używać podczas sexu nawet bez wiedzy partnerki tak dla świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> Patologia powiadasz? I mówisz ze ty uważasz?? A kim jest facet, który narobił dziec***atologicznej babie, która te dzieci porzuciła i nawet nędznych alimentów nie płaciła. Wreszcie tenże facet pogonił ją tak skutecznie że boi się nawet odezwać do swoich dzieci. Mało tego! Facet ten rżnie jakieś kolejne baby z rynsztoka, które to baby rżną w tym samym czasie jego koledzy, znajomi i nieznajomi... i kto tylko chce. Jak myślisz gość dziś -> czy taki facet nie jest kwintesencją patologii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jednym słowem adwokat diabła (nie kojarzyć z religia ) język masakra , piszę jako kobieta i nie dziwie sie ze tak mało tu porządnych i mądrych ludzi pisze . wysłowić sie nie potrafisz a krytykujesz tych coś sobą reprezentuja , sama znam samotnych rodziców obojaga płci i niejednokrotnie słusznie chronią dzieci przed złym wpływem wpływem drugiego rodzica , i ten pan co pisał ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy chronią je przed "dobrym wpływem", kolejnych wujków, kolegów, przyjacielów, czy jak ten "super tatuś" powyżej - koleżanek do dymania znalezionych w okolicy ulicy? gość dziś -> a coś ty się, aniołu, tak oburzyła? Czy ty aby nie kręcisz się w tych samych okolicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwe szmaty, każde dziecko z innym i jeszcze publicznie przyznaje się że doi z alimentów za jeden spust latami. Trzeba było do gęby brać za kasę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki maxx to samotny ojciec ? przecież jego dzieci są dorosle i bodaj wnuka już ma. Ze nie jest z zadną kobietą czyli singiel to nie znaczy samotny ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kiedy przestaje się być samotnym rodzicem ? czy gdy wychowuje sie samotnie a one bedą w końcu po kilku latach pełnoletnie to juz nie jest sie samotnym rodzicem ? (logika nie których powala) a jak studiuje 20-kilku latek to jego rodzica tez nie mozna nazwać samotnym rodzicem , ha ha Nowe trend jak dziecko osiągnie 18l to wypad z domu bo juz nie ma samotnego rodzica , myślenie raczej nie jest twoją mocną stroną byś pogrzebała i poczytała inne wątki wiedziała byś co jest prawdą a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ojcem dorosłych dzieci z którymi nie mieszka. Jest RODZICEM Ale ich nie wychowuje, nie lata po lekarzach,nie chodzi na wywiadówki,itd,itp.Tak było,gdy z nimi mieszkal, wychowywal,one były finansowo zależne od taty. Tatą i rodzicem nie przestaje się być,ale nie samotnym ojcem i dziadkiem! Mamy na myśli singla - samotnego mężczyznę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to chyba na to somotatusiństwo próbuje łowić. Jak na błystkę, bo już nie bardzo ma czym błyskać - chyba że łysiną ;) Śmieszny, sprytny dziadek ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×