Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lenaa87

Depresja w ciąży

Polecane posty

Gość Lenaa87

Chyba mam depresję, nie che mi sie żyć, myślę ciągle o samobójstwie , nie mam energii, mam ciągle wyrzuty sumienia, że jestem leniem, nie daję sobie rady i jestem bezwartościowa. Mam bez przerwy problemy zdrowotne, biorę leki na podtrzymanie ciąży, średnio co 3 tygodnie ląduję w szpitalu z powodu krwawień. Jestem w 4 miesiącu, czy można jakoś depresję jakoś leczyc leczyć? Najgorsze są wyrzuty sumienia, bo przecież powinnam cieszyć się ciążą a mnie wszystk o juz dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciąży , weź się ogarnij leniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,typowe myślenie, weź się w garść. Idź do lekarza, powiedz mu to co tutaj piszesz, depresja w ciąży to nie nowość ale jak nie skonsultujesz tego z lekarzem to po porodzie może być tylko gorzej. Kafeteria, to może cię tylko dobić. Uciekaj stąd, nie czytaj idiotyzmów, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczeniem depresji powinien zająć się lekarz. Jest ono niezbędne w Twoim przypadku. Leki są stosunkowo bezpieczne podczas ciąży i karmienia piersią i nie widzę przeciwwskazań do ich zastosowania. Bardzo proszę każdą mamę o to aby w takiej lub podobnej sytuacji skontaktowała się z osobą, która rzetelnie odpowie na ich problemy i pytania. To naprawdę ciężki temat, ale jest dużo możliwości które ułatwiają życie młodym mamom. Leczenie depresji w ciąży jest stosunkowo bezpieczne dla mamy i maluszka i przede wszystkim skutecznie zmniejsza objawy choroby. Trzymam za Was kciuki! Psycho-farmaceuta mgr farm. Karolina Wójciak psychofarmaceuta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×