Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RealBunny

Jestem na tym zdjęciu w podobnej perspektywie jak moja ukochana Marylin.

Polecane posty

A takiego małego można potulić czy już gryzie pechowiec.gif ? x zależy od temperamentu, ja w jego wieku już mordowałam:) (joke:-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nic nie muszę robić same się dogaduja na trójkąt, tygryska pokazuje małe tygrysiatka no ładnie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałeś rację, dziękuję 👄 :) Super sposób, będę probować :) Zmiana IP też pewnie dobry, ale ja nie mam takich technicznych skillsów, to nie na moją niewieścią głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co? Ale jak? Ja zalogowana zresztą jestem? Jak zmienić IP smiech.gif ? X Musisz mieć w tle vpn albo pisać z tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smutne ide a tam patrzy jakis futrzak lezy brazowy to przygladam sie a tam te kratery widze ze zdjecia tylko chyba troche wieksze no i zwierzatko nie zyje i za chwile w sumie wpadlem na to ze sie tam zaklinowal wzialem kija i go stamtad wyciagam a jemu sie szyjka tam zaklinowala bo nie moglem go wyciagnac. jak go wyciagnalem to widzialem twarz zwierzaczka ktory wołał o pomoc a nikogo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w buzi juz mu larwy sie robiły więc nie wiem ile nie żył może 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 dziś A takiego małego można potulić czy już gryzie pechowiec.gif ? x zależy od temperamentu, ja w jego wieku już mordowałamusmiech.gif (jokejezyk.gif ) x Tygrysiego temperamentu nie należy się wstydzić ;) x Trzynasty, to jeszcze 2 żony, tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyjdzie mi ten obraz z głowy teraz :( Tak bym mu chciała pomóc, biedny futrzak, świat jest beznadziejny w tak dużej mierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynasty, to jeszcze 2 żony, tak? smiech.gif X No i kierunek Dubaj, będziecie miały słońce i full legal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te susze to przez ten postep technologiczny :( ja chcalbym zeby zamiast nowych domow i dróg lasy zaczeli sadzić... niedlugo beda wszedzie drogi a jakis biznesman wpadnie na to zeby kupic ziemie kłaść lasy i je ogrodzić i wejście za opłatą, bo nie będzie lasów już. ludzi ebeda musieli placic zeby do lasu isc. dzisiaj jak szedlem do domu to widzialem pusta ciezarowke co indyki wozi do rzezni, to juz wiedzialem, ze indyki nie żyją. ta ciezarowka wygladala jak opętana w ogóle. tak znikała i znikała. duzo tego jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pecha mial zwierzaczek, nic sie nie poradzi ja wtedy gralem w gre na komputerze, nie bylo mnie tam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy tylko zapi3rdala jak robot na nowego iphone a niedlugo nie bedzie czym oddychać. ja tutaj w polsce jak jestem w centrum gdzies gdzie ruch samochodowy to normalnie się zaczadzam na śmierć, gardło momentalnie mnie drażni i robi sie zaschniete w ogole tutaj w polsce z ciala mi jakas smoła wylatuje, kaszle ciagle i pelno wydzieliny w anglii nigdy takiego kaszlu nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srynik dziś x Właśnie w moim mieście rodzinnym też wycinają, niby dla "odmładzania" lasu - naprawdę skandal, płakać się chce, jak się widzi niszczenie pięknych, dumnych drzew...Lubię się do drzewa przytulić, czasem słychać w nim takie głuche pukanie - zastanawia mnie zawsze, co to może być (to jest niski, dudniący dźwięk, więc korniki i te sprawy odpadają), czy to drzewa chcą coś powiedzieć...? Są cudowne 🌼 Okropność z tą ciężarówką, wyobrażam sobie co czułeś, masowa hodowla jest straszna...Coraz bardziej serce mi się wyrywa w stronę bycia wege, a na razie (choć pewnie to się stanie lada dzień) chciałabym chociaż korzystać z fajnych hodowli, wolę zjeść mięso dojrzałego zwierzaka, który przeżył długie, szczęśliwe życie na farmie i właściwie tuż przed starością lub nawet po jej osiągnięciu go humanitarnie pozbawiono życia (choć to i tak straszne), niż przykładać rękę do tego masowego mordu- ale gdzie znaleźć takie przyjazne chowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Trzynasty, to jeszcze 2 żony, tak? smiech.gif X No i kierunek Dubaj, będziecie miały słońce i full legal. X Dobry pomysł Tryniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kazdy tylko zapi3rdala jak robot na nowego iphone a niedlugo nie bedzie czym oddychać. ja tutaj w polsce jak jestem w centrum gdzies gdzie ruch samochodowy to normalnie się zaczadzam na śmierć, gardło momentalnie mnie drażni i robi sie zaschniete w ogole tutaj w polsce z ciala mi jakas smoła wylatuje, kaszle ciagle i pelno wydzieliny w anglii nigdy takiego kaszlu nie mialem X Człowieku jak leżaczek wylądował po pobycie na wyspach w Warszawie to myślał, że się udusi. Buchnal taki smród. Albo odwrotnie tam spałem dużo krócej przez powietrze dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie w sklepie spozywczym i w supermarkecie też nie :). lasy odmładzają, bo urbanizują a domy stawiają bo to postęp cywilizacyjny. w anglii widzialem drzewa co mają po 300-400 lat wielkie jak antylopy i bardzo grube. w polsce takich drzew nigdy nie bedzie bo wycinaja je koło 30. rzygać się chce. co tu odmładzać :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia..Powiem tak, jeśli istnieją jakieś cywilizacje kosmiczne i życie pozaziemskie, to nie dziwię się, że się z nami nie bardzo chcą skontaktować, bo z takimi barbarzyńcami...Nie warto. Wstyd mi za swój gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mieszkam w anglii na wsi i powietrze mam zayebiste a narzekalem tam jak bylem w polsce to jednak zawsze jest gorzej. w zeszlym roku jesienia pelno kominow. a tam tez jest syf na ulicach gdzie ruch jest ale w polsce to dramat jest. wszedzie chodniki aut nasrane skrzyzowania a ani jednego krzaka dookola albo drzewa w ogole zieleni. oddycha sie tylko spalinami z samochodow. Skandal! Ja dzisiaj bylem w naturce gdzie tylko wiatr slyszalem a tez widzialem drzewa wyciete sprayem namalowane lezaly juz gotowe do wywozki. aa po 30 minutach bylem na drodze i mialem dosyc tych samochodow ja bym sie chetnie wyprowadzil daleko od ludzi i mieszkal jak pustelnik albo odludek bo ludzkosc i cywilizacja napawa mnie negatywną energią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewa podobno potrafią się komunikować ze sobą. wyczuwają energie czy coś i wysyłają wibracje do innych drzew. ja jak słyszę dzwiek piły spalinowej co wycina drewno to jestem zaraz rozdrażniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem co powiedzieć, zawstydziłam się :( Nie wiem jak zareagować, ale źle się czuję z tym komentarzem pana z 03:50, bardzo bezpośredni i mało w nim szacunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiem co powiedzieć, zawstydziłam się smutas.gif Nie wiem jak zareagować, ale źle się czuję z tym komentarzem pana z 03:50, bardzo bezpośredni i mało w nim szacunku smutas.gif X Hmmm może, że masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03:52 O,ciekawy wątek z tą komunikacją drzew, muszę coś poszukać na ten temat :) Też mam czasem ochotę na żywot pustelnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Srynik, uśmiech jak z amerykańskiej reklamy pasty do zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można powiedzieć, że się lubi coś, czego się nie próbowało, może tak zamknę ten wątek :) Każdy, dopóki nie obraża, jest tu mile widziany, ale zmieńmy temat i nowego gościa też o taką zmianę tematyki swoich komentarzy proszę bardzo serdecznie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam czlowiek od tej technologii to jednak glupieje. mysle, ze zyjac z przyrodą, z dala od cywilizacji itp człowiek wolniej sie starzeje, dluzej zyje i ogolnie lepiej sie czuje. jest jakas tam cywilizacja co zyje w gorach alpow czy alp tych gor to pija codziennie wode wlasnie taką górską średnio po 100 lat żyją. i dużo pomidorów podobno jedzą. ogolnie podobno dieta srodziemnomorska jest najzdrowsza. te wody butelkowane to smakują jak siki. czlowiek powinien przestac spozywac wody z tych plastikowych butelek bo nie dosc ze pije plastik to i zanieczyszcza planete tym plastikiem i smieciami. a w wiekszosci miejscach to woda jest zabrudzona, szczegolnie teraz w te upały kiedy jeziora są porośnięte jakimś mchem zielonym... skąd tutaj pić hahah. nie wiem jak bedzie za rok ale jak z roku na rok beda takie susze to niedlugo nas słońce zabije i wszyscy wymrzemy bo nie będzie co pić, a przeżyją ci co uciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×