Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RealBunny

Jestem na tym zdjęciu w podobnej perspektywie jak moja ukochana Marylin.

Polecane posty

ja sobie wlasnie zjadlem orzechowa ciemna czekolade weganska z orzechami 15 zlotych dalem haha. ale dobra normalnie mi zeby wyczyscila xD. tak mmi teraz lekko w buzi jest xD i czekoladowo xD. mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srynik dziś ja sobie wlasnie zjadlem orzechowa ciemna czekolade weganska z orzechami 15 zlotych dalem haha. ale dobra normalnie mi zeby wyczyscila xD. tak mmi teraz lekko w buzi jest xD i czekoladowo xD. mm x Pycha :) Co wy wszyscy takie pyszne czekolady jecie, inny gość mi narobił ochotę na gorzką z wiśniami 👄 Ja dzisiaj przy poczciwej Milce Oreo :P Dbaj o te zęby, bo masz ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz se pije bio-vegan organic mleko ryzowe hahah ale dobre ❤️ w anglii duzo tego chleję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obiecałam Tobie i Broken przekonać się do tego ryżowego, ale na razie jestem po prostu pogodzona z sojowym :P x Co do tych cywilizacji masz rację, masz na myśli lud z doliny Hunza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas trzeciej żony poszukać mruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupujesz to mleko i co to za firma, tygrysku, bo jestem bardzo ciekawy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku udaje się być wege kocurem? usmiech.gif x zjadłabym schabowego:( :) ale co tam, przegryźć można zawsze jakiegoś hejtera w momencie kryzysu x Leżaczek jaki nienasycony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym zjadl sobie takie mięsko w sosie jakas wieprzowinke ale ja w anglii sie odzwyczailem od jedzenia wieprzowiny i moj organizm przestal ja tolerowac a w ogole smak mi przestal odpowiadac, a kiedys zajadalem sie ze smakiem. ostatnio mnie na mieso bierze ale organizm nie potrzebuje miesa. ladnie to wyglada itp ale jak sobie pomysle ze wkladam cos co zylo to juz mi sie nie chce.. szczegolnie w te upaly musi byc przesrane dla robotnikow w rzezni co zabijaja zwierzeta np swinie albo krowy jak jelita im przekrawają gdzie pełno kupy w środku tam to dopiero śmierdzi a ludzie jedzą to mnięso potem ze smakiem bo mechanicznie oddzielone i wyczyszczone, takie dzisiaj czasy ze jedzenie ktore jemy zrobila nam maszyna a nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżaczek jaki nienasyconysmutas.gif X Wyjasnijmy coś, tygrysek gotuje nimfa na pewno nie sprząta bardziej w klatce siedzi, może ukrainka. One lubią sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczymy wchodzi tu taka olena pasowała by wam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedł foch chyba u obu :p no cóż do wesela się zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwoli wyjaśnienia bo idę myć ząbki, nimfa nie może sprzątać, żyli byśmy w takim syfie że wstyd zdjęcie zrobić, poza tym jak wyjdzie to dlugo jej nie ma. Klatka albo kajdanki dobrze łóżka tam się spełni. Tygrysek ciągle pisze o tym gotowaniu mężowi to nie mam serca jeść konserwy. Buziaki dziewczyny 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik frajerze naiwniaków możesz sobie robić w c***ja, zdjęcie zębów przerobione i ktos kto sie zna zauważy to od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajne mam zabki skoro jakies barachlo pisze ze przerobka xD. dziekuje za komplementy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pretekst dobry, żeby pokazać cycki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden problem wybielić sobie ząbki programem graficznym, a wiesz jaki jest na to największy dowod?? Ze nie wstawiaz tu w ciągu pol godziny żadnego innego zdjecia twoich zębów, bo prawda wyszłaby na jaw wiec możesz wypiertalac mitomanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×