Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyjazd do pracy do Holandii 2018

Polecane posty

Gość gość

Jestem obecnie na urlopie wychowawczym (mamy jedno dziecko) i na chwilę obecną nie mogę wrócić do pracy, mąż ma pracę w Polsce ale mimo, że starcza nam całkiem nieźle na bieżące potrzeby to jednak nie jesteśmy w stanie odłożyć na własny dom albo chociażby mieszkanie o czym tak marzymy. Zastanawiam się czy w dzisiejszych czasach to się jeszcze opłaca? Wyjechać żeby zarobić na własne 4 katy, mąż tam, ja z dzieckiem tu (u rodziców) ale jakby zarabiał tak, żeby było nas stać na utrzymanie za granicą to może też bym dojechała wraz z dzieckiem. Czy jest ktoś, komu się w ten sposób udało czegoś dorobić? Czy to tylko piękne wizję które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy się opłaca? Te marne 2.000€ zawsze zarobisz a w PL nic się nie opłaca. Wybieraj co wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd to najkrótsza droga do rozwodu. Ale to żadna tragedia. Ja się rozwiodłam i wreszcie mogę robić co chcę i z kim chcę. A ten mój kretyn został w pl i dalej ryje za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie juz wyjazd. W PL jak masz dzieci to dostaniesz wiecej niz na zachodzie z pensji. PIS dba o matki z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^ Dokladnie, a pracy pelno. U mnie w Gdansku szukaja 100 osob od zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1,5 zł na rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uważasz że 2.000€ to za mało to wracaj do PL. Tu zarobisz majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×