Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 46 lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość
dla takich zjebów jak ta co tak wyzywa i jadem pluje powinna być banicja na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypowiadajcie sie w swoim imieniu a nie innych, dociera czy nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka nie jestesmy patologia żadna. Oboje z mężem pracujemy i nie narzekamy na finanse. Do tych co piszą o zabezpieczeniu tylko brak seksu gwarantuje 100 procent skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to dalece nie odpowiedzialne z twojej strony Masz 46 lat i powinnas byc bardziej roztropna Mozesz potrzeb tego dziecka w ogole nigdy nie zrozumiec ze wzgledu na zbyt duza roznice wieku a poza tym to dziecko bedzie porownywalo cie z innymi matkami i bedzie sie wstydzilo twojego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam usunąć ciążę tylko dlatego że mam ponad 40 lat. Moja najmłodsza córka ma 9 lat. Dzisiaj jest dużo matek po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 34 ty jesteś normalna a skąd ty to wiesz idiotko Autorko dbaj o siebie i nie przejmuj się tymi reżyserkami z doopci Wróżki już Ci wywróżyły przyszłość Boże co za idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Cię pociesze autorko. Jestem nauczycielem i z roku na rok przychodzi coraz więcej dzieci "starych" mam. Wbrew opiniom niektórych są to dzieci bardzo inteligentne, mądre, bystre, zadbane, rodzice dobrzy do współpracy, spokojni. Sama mam 39 lat i dwoje dzieci w wieku szkolnym, mąż prosi o jeszcze jedno, ale ja się boję z różnych względów i raczej się nie zdecyduje. Myślę jednak, że gdyby tak wyszło to nie byłby to powód do wstydu a radości. Wiele moich rówieśnic ma teraz maluchy, są w ciąży, życie pisze różne scenariusze. Co do odchowania dziecka zawsze jest lęk, ludzie umierają w różnym wieku. Dbaj o siebie i maluszka i bądź dobrej myśli i nie stresuj się testami pappa, bo wg nich każda powyżej 35r.z. jest w grupie wysokiego ryzyka i tylko się kobietki nakrecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,nie martw sie,bo urodzisz zdrowe, piekne dzieciatko. Zycze Tobie tego z calego serca. Tym debilkom,co tak sie tu madrza,zycze wiecej empatii do ludzi,bo wkrotce udlawia sie wlasnym jadem. Moja babcia urodzila ciocie w wieku 45 lat,i dozyla pieknego wieku. Wszystkie matki nie umieraja po 50-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za słowa pociechy od pań z ostatnich wpisów. Ja sobie zdaje sprawę że nawet jak dożyję 90 to moje najmłodsze dziecko będzie dopiero po 40. Zdaje sobie sprawę że nie będę przy nim tak dlugo jak przy najstarszej córce. Mój pierwszy mąż zmarł jak nasz syn miał 5 miesięcy, można nie dożyć dorosłości dziecka nawet jak zostanie się rodzicem w wieku 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie przeszkadza, że pisowce płacą za pieprzenie sie i rozmnażanie pieniędzmi podatników nie korzystających z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję autorko, życzę by było zdrowe i najpiękniejsze :-) to wielka radość i wielkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gratuluję serdecznie, dbaj o siebie i rosnące w tobie życie. Jestem od ciebie o parę lat starsza. Dziś będąc na spacerze w lesie z mężem i malutką wnuczką spotkaliśmy dawnego kolegę z jego pracy. Pan był na spacerze z 2 miesięcznym synkiem i przypuszczalnie z żoną są ciut starsi od ciebie. Dla jego żony to też była ogromna niespodzianka, dziecko urodziło się zdrowe a na położniczym było dużo kobiet właśnie w starszym wieku. Dwa lata temu gdy rodziła córka w wieku 27 lat to była najmłodszą rodzącą w dużym szpitalu. Więc czasami albo rodzą takie małolaty albo już dojrzałe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat i w ciazy. A co zrobisz jak dostaniesz za 4 lata zawału (bo jestes juz w podeszłym wieku i to sie zdarza starszym kobietom czesto) i osierocisz zapewne chore dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18.57 dziękuję za słowa otuchy. Gość 20.25 mogę dostać zawału i umrzeć za 4 lata, ale równie dobrze moglam zachorować na raka 20 lat temu i osierocic najstarsza córkę. Podeszly wiek 46 lat ludzie teraz mogą dożyć nawet 100 lat. Nie zakladam że tyle będę żyła ale patrząc na długość życia moich dziadków 80 lat mogę dożyć. Skoro zaszlam w ciążę i jak narazie jest wszystko w porzadku to wychodzi na to że mój organizm jest nadal bardzo silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porownywanie ludzi ktorzy rodzicili sie 80 lat temu gdzie nie bylo tyle chemii, smogu i innych swinstw do dzisiejszych czasów iscie debilne. porownywanie ryzyka zachorowania na raka u 20 latki a u 46 latki jeszcze głupsze. Dobrze wiesz, ze urodzisz chorego dzieciaka, zapewne w downem albo wrodzonym niedoborem jodu (kolokwialnie kretynizmem) pozniej je w wieku kilku lat soierocisz i s*********z mu zycie. brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silny organizm bo zaszłas w ciaze? błagam, nie rozsmieszaj mnie. O silnym organizmie bedziesz mogła powiedziec jak poradzisz sobie z anginą bez leków albo jak twoj organizm zwalczy sam wirusa HPV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczylam na to że znajdą się tu panie które same zostały matkami po 40. Nie rozumiem dlaczego moje dziecko ma mieć zespol downa. Mialam na myśli że jestem w dobrej kondycji fizycznej. Nie wiem jak można życzyć dziecku zespół downa. Jwdna polska aktorka urodziła dziecko pierwsze w wieku 43 lat. Dziecko jest zdrowe. Monika Belluci 40 i 46 lat aktorka Halle Barry też urodziła po 40 zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę dostać zawału i umrzeć za 4 lata, ale równie dobrze moglam zachorować na raka 20 lat temu i osierocic najstarsza córkę. x Jak zwykle ten super przykład. Owszem, w wieku 20 lat też Ci może spaść cegła na głowę ale to jest przypadek jeden na milion. A to, że nie dożyjesz pełnoletności swojego dziecka jest już o wiele większym ryzykiem. Zwłaszcza,że każda ciąża jest ogromnym obciążeniem dla organizmu, więc nie liczyłabym na dożycie 80-tki po 4 ciążach i to jednej w takim wieku. A zresztą, po co ja się produkuje skoro na kilometr widać, że to prowo. Serio wierzycie, że 46 letnia kobieta może od tak zaliczyć wpadkę ? Są przypadki ciąż w takim wieku, ale to jest zazwyczaj in-vitro, ewentualnie długie starania i kuracja hormonalna.. A nie, że zawiodła antykoncepcja i wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w wieku twojej córki, tez jestem w ciąży i mam mamę, która ma tyle lat co ty. Ostatnio śniło mi się, że zaszła w ciąże. Obudziłam się z zażenowaniem, że mój mózg mógł wytworzyć takie obrazy. Ale jak widać są takie przypadki. Ale i tak to raczej prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc co proponujesz? aborcja? adopcja? a może niech ta najstarsza corka chowa jak blizniaki? mleko sie rozlało autorka nie pyta czy powinna zachodzic w ta ciążę. duzo zdrowia i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, serio w to wierzycie ? Przecież takie tematy się pojawiają tu co chwilę, żeby wywołać g****o burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnijcie jej dodac, ze przy porodzie rozpruje sie jak stare przescieradło. a jak dojdzie pekniecie do o***tu to moga byc problemy nawet z trzymaniem kału. O wypadaniu macicy przez wysiłek nie wspomne. i bez roznicy tutaj czy sa cwiczone miesnie kegla. Uwiadu sie nie oszuka. lata juz nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gratuluję i życzę wszystkiego, co najlepsze dla całej Twojej rodziny. Znam przypadek, w którym kobieta, mająca już kilkoro dzieci, urodziła ostatnie w wieku 49 lat. Co prawda, nie była to planowana ciąża, ale bardzo zadbana i kochana. Ona myślała albo o tym, że jest chora, albo, że weszła w okres przekwitania; biła się z myślami, bojąc się o resztę dzieci, co to będzie, gdy jej zabraknie. Ileż czasu jej zajęło, by pojawić się u lekarza, by ten stwierdził, co się dzieje z jej zdrowiem. W końcu diagnoza - ciąża. Kiedy wyszła od lekarza, to śmiała się i płakała na przemian, pukając się w głowę. Ale mąż bardzo się cieszył, a ich dzieci - były pierwsze do pomocy. Później się śmiała, że wcale nie odczuła, że urodziła to dziecko, bo jego starsze rodzeństwo było bardzo wpatrzone w najmłodszego członka rodziny. Żadnej zazdrości, rywalizacji. A ta rodzina nie była żadną patologią, żyjącą w skrajnych warunkach. Po prostu - brak zabezpieczenia i poryw namiętności zrobił swoje. Nie ma się co oszukiwać, wymyślać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu - brak zabezpieczenia i poryw namiętności zrobił swoje. Nie ma się co oszukiwać, wymyślać.. x Matka natura dała nam rozum po to by z niego korzystac, a nie piertolic sie jak zwierzeta bez opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21.22 dziękuję za dobre słowo. Gość 21.15 i pani wcześniej zdaje sobie sprawę że dolegliwości o ktorych piszecie mogą u mnie wystąpic, ale nie muszą. Mam wrażenie że wychodzi z was taka polska zaścianka. Ponad 40 lat za stara na dziecko, dziecko będzie chore, ja za chwilę umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno gdzieś słyszałam, jak ktoś mówił że jeśli matka natura chciałaby że kobiety mają rodzic do 35 lat, to tylko do wtedy by miesiaczkowaly. Gość 21.03 jak by twoja mama byla w ciąży to chciałabyś zeby usunęła ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosc 21.22 dziękuję za dobre słowo. Gość 21.15 i pani wcześniej zdaje sobie sprawę że dolegliwości o ktorych piszecie mogą u mnie wystąpic, ale nie muszą. Mam wrażenie że wychodzi z was taka polska zaścianka. Ponad 40 lat za stara na dziecko, dziecko będzie chore, ja za chwilę umrę. x polskI zaścianEK. widze, ze jestes za stara nawet na poprawną polszczyzne. mogą, ale nie muszą? wylądujesz na porodówce (o ile w ogole donosisz) to zrozumiesz. nie wierze, ze asz 46 lat i jestes tak durna i nieodpowiedzialna,. jak zwierz, byle ru.ansko było, durne egoistki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.43 byłam zdenerwowana, ktoś życzy mojemu dziecku zespół downa mnie śmierci za 4 lata, to myślałas że będę zwazać na to co piszę. To Cię tak oburzylo? Tamte wpisy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie. Mojej kolezanki mama w wieku 46 lat urodzila corke. Teraz ma 6 lat i maja sie dobrze. Dodam, ze byla skrajnym wczesniakiem i zdrowa jak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie zyczy smierci, a twojemu dzieciakowi downa tylko taka prawda. jestes glupia, nieodpowiadzialna ru.asz sie jak zwierz, nie myslisz o innych (czytaj o płodzie) tylko o własnej c***e i dziwisz sie, ze ludzie cie nie popieraja? chociaz z tego co widze, niektorzy dopoki nie przejada sie na własnym dzieciaku to po rozum do łba nie pojda. U ciebie chyba tylko terapia w postaci uszkodzonego płodu albo twojej choroby czy porzadnych powiklan odniesie skutek i moze zaczniesz myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×