Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 46 lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość
Baby po co ten jad? Lepiej wam jak komuś dowalicie? Jeśli to jedyna rozrywka to szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratulacje aby było zdrowe i mądre https://cutt.ly/ewZ1S x Dziecko dziedziczy inteligencje po matce, takze watpliwe losy tego płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być złośliwym człowiekiem żeby tak dogadywać kobiecie w ciąży i tak ją denerwować. Ona nie pytała czy ma się na ciążę decydować. Ona już w niej jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.58 szkoda mi Ciebie. Pewnie jesteś starą bezdzietna panną, twojej c... jak się domyślam nikt nie widział. Może i jestem głupia, ale ty też i do tego podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 latka ma 1.6% na ciaze. Juz widze jak prawie 50 letnia babcia wstaje co 2 h w nocy do noworodka :D a ma na karku jeszcze 9 letniego dzieciaka, ktorym tez trzeba sie zajac :D Jak w wieku 50 lat lata za 3 letnim dzieckiem po placu zabaw z objawami menopauzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 21.58 szkoda mi Ciebie. Pewnie jesteś starą bezdzietna panną, twojej c... jak się domyślam nikt nie widział. Może i jestem głupia, ale ty też i do tego podła x Pudło. Od 6 lat mężatka i wiem co to znaczy antykoncepcja w przeciwienstwie do ciebie. Podła? Podła to jest prawda, ktorej zniesc nie mozesz, bo wiesz, ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z gorszych prowokacji, a łykacie wszystko jak młode pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię babo obchodzi jak będzie do dziecka wstawać? Nie masz swojego życia? Pewnie nie, bo ludzie szczęśliwi tak się nie zachowują. Bez względu co tam napiszesz o tej swojej rodzince. A pisać można wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat to stara to czemu jeszcze 15 do emerytury :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki. Tez jestem w ciazy I tez jestem po 40tce. I pewnie mnie zaraz zjedza. Ale mam to gdzies. Jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już gratulowałam w którymś z pierwszych wpisów, śledzę temat bo sama zostałam mamą w wieku 40 i 42 lat. Wiecie co? Wszystko jest właściwie ;) Natura jest doskonała a na świecie jest miejsce dla każdego. Wiecie, że Beethoven urodził się jako 5. dziecko, gdzie pierwsze urodziło się niewidome, drugie umarło, trzecie głuche, czwarte chore na gruźlicę. Mama po 40, chora na gruźlicę, tata chory na syfilis. Czy dziś, ktoś w takiej sytuacji zdecydowałby się na urodzenie "takiego" dziecka? Autorko, dbaj o emocje, otaczaj się pięknem, relaks, natura, muzyka którą kochasz. Świadomej ciąży i pięknego porodu Ci życzę. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwas foliowy to ty suplementowałas przynajmniej 3 miesiace przed zajsciem? Zdajesz sobie sprawe z tego, ze ryzyko urodzenia dziecka z autyzmem u kobiet powyzej 40 roku zycia (a 46 to juz w ogole) zwieksza sie o 28%, a ojciec po 50 stce zwieksza to ryzyko o 60%?? Dodaj do tego brak suplementacji kwasu foliowego i B12 i ryzyko genetyczne i wychodzi ci 98% szans na urodzenie autystyka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że Beethoven urodził się jako 5. dziecko, gdzie pierwsze urodziło się niewidome, drugie umarło, trzecie głuche, czwarte chore na gruźlicę. Mama po 40, chora na gruźlicę, tata chory na syfilis. Czy dziś, ktoś w takiej sytuacji zdecydowałby się na urodzenie "takiego" dziecka? x A ty głupia porownujesz rok 1770 do 2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz chcesz dyskutowac o Beethovenie to łaskawie najpierw sie dowiedz ile zył i na jakie schorzenia cierpial przez arcy odpowiedzialna mamuske W wieku 30 lat juz mial postepujaca głuchote! Cierpiał na nerwice natręctw, całe zycie z chorobami jelit, pozniej marskosc wątroby, a na koniec dopadła go puchlina. Zeby w wieku 57 lat zakonczyc swoj zywot. No wielkie dzieki za takie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy wiek ma swoje prawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie znaczy, ze w wieku 46 lat mozna wylaczyc myslenie i myslec cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak łatwo jest sądzić innych... A prawda taka, że nikt nie wie co mu pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie sądzić i jak nikt nie wie co pisane? Co 46 latka i matka nie wie, ze seks czesto konczy sie zaplodnieniem? doskolane wiedziała co ją czeka, mimo to nie odpowiązała sie (a po jej ostatnim porodzie byla w takim wieku ze lekarze nie mieliby zadnych oporow przed podwiazaniem jajawodów) ani nie wysłała chłoptasia na wazektomie. Wiec jakie tutaj "nie wie co go czeka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podwiazała sie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję ja też zostałam mamą trzeciego dziecka po 40 i jest to najpiękniejszy dar jaki mogłam otrzymać. Była to ciąża wyczekana i nie czuje się jak bezmózgowe zwierze ktore się kopuluje bo taki ma instynkt. Pewnie nie raz będziesz miała gorsze myśli ale takie chwile ma kazda kobietą w ciąży. Życzę Ci dużo wytrwałości i samych pozytywnych ludzi wokół siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie nikt nie wie co nam pisane. To że teraz myślisz tak nie znaczy, że za 10 lat się nie zmieni. Że nie poznasz faceta dla którego oszalejesz i mimo wieku będziesz chciała z nim dziecko. Ludzie robią czasami takie rzeczy jakie parę lat wcześnie nie przyszły by im do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ze jezeli twoje dziecko urodzi sie chore (autyzm albo ogolne opoznienie rozwoju) nie dostanie ono prawa do WWR? Jesli dowiedzą sie o twoim wieku to nie ma opcji bys je dostala. W wielu placówkach prosby matek po 40 są odrzucane co jest ustalone odgórnie. Psycholozki i pedagozki nie wystawia ci zaswiadczenia, nawet jesli twoj dzieciak na ich oczach bedzie wyrwał sobie włosy i byl niekontaktowy. To jest bardzo popularna praktyka. "Jesli bylo ją stac na chore dziecko to niech je leczy sama a prawdziwym wypadkom niech nie zabiera miejsca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zwyczajnie nikt nie wie co nam pisane. To że teraz myślisz tak nie znaczy, że za 10 lat się nie zmieni. Że nie poznasz faceta dla którego oszalejesz i mimo wieku będziesz chciała z nim dziecko. Ludzie robią czasami takie rzeczy jakie parę lat wcześnie nie przyszły by im do głowy. x Jakiez to mam szczescie, ze partnera juz mam i cpią myslec przy nim nie zamierzam. A juz tym bardziej plodzic chorych dzieci majac prawie 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz może i masz, ale jaką masz pewność, że go będziesz miała za 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraz sobie, ze malzenstwo zawiera sie na cale zycie. a jak umrze to chyba oczywiste, ze go nie bedzie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo na całe życie... Skończę dyskusję. Uczono mnie żeby nigdy nie kłócić się z głupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak łapiesz faceta na bachora to moze dla ciebie malzenstwo nie jest na cale zycie. Ja zanim sie zgodzilam na slub to długo sprawdzałam charakter swojego faceta. ale no coz, nie kazdy tak robi. Nie mierz innych swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×