Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla Ciebie i dla Was

Polecane posty

Gość gość

To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. Ewangelia Jana 3,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragniesz seksu, bo milosc masz zmysłowa, pochodzącą z ciała niektórzy kochają duchowo x lat - może rzec, że z ducha się ta miłość narodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z twój bóg to hej. alfa omega i alfa czy omega? omega a nie alfa. poczytaj se sidur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ;-) masz rację ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 teraz rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która znów E. na scenie? bo znów niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja :-P M. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11 idz załóż swój temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sodomora i Gomora jeszcze jeden M. i jeszcze jedna E. ale się mnożycie??!~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to ci sami idioci, tylko w innym wydaniu wakacje już prawie minęły, się wyszaleli i sobie, o sobie przypomnieli to takie nic poważnego... zabawa, jakich wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak ja by chciała z Tobą spędzać każdy dzień, tańczyć, kochać się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim Tobą? trzeba zatrudnić na forum lekarza od urojeń...może PIS coś pomysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.46 a czemu to piszesz tutaj? takie rzeczy mówi się prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak lepiej rzeczywiście niż za ekranem komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Zaprawdę powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego” (J 3,5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi swe dobro, gdy płyną łzy... Daj mi swą rękę, gdy ciężkie dni... Unieś wysoko, gdy widzę dno... Trzymaj w obłokach przez wieków sto... Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił... Prowadź mnie drogą przez tysiąc mil... Ozdób kwiatami, by zapach trwał... Przytul myślami i ogień daj... Bądź moją wiarą, gdy brak jej mi... Bądź moim stróżem i pilnuj mych drzwi... Bądź mą nadzieją na piękne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowacki o głupiej k****e robi sie to tak umawiamy sie na dwa strzały powtorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, stało się. Jak najszybciej idź do spowiedzi, ale jeśli czujesz się źle i nie wiesz, co robić, użyj słów tej modlitwy. x Żałuję, Panie Jezu, że obraziłem Cię moimi grzechami. Chcę Ci powiedzieć, że Cię kocham. Chcę być zawsze z Tobą. Ach, żałuję za me złości jedynie dla Twej miłości. Boże, bądź mitościw mnie grzesznemu do poprawy dążącemu. Panie Jezu, przyjmij mój szczery żal za te wszystkie winy. Chcę naprawdę odrzucić od siebie to wszystko, co nie pozwala mi całym sercem kochać Ciebie i ludzi, moich braci. Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej; odwróć oblicze swe od moich grzechów i wymaż wszystkie moje przewinienia; stwórz, Boże we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa o uwolnienie od złego ducha Panie, Ty jesteś wielki Ty jesteś Bogiem, Ty jesteś Ojcem Ciebie prosimy przez wstawiennictwo i pomoc archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, aby nasi bracia i siostry zostali uwolnieni od złego ducha, który uczynił ich niewolnikami. Wszyscy święci, przyjdźcie nam z pomocą. Od niepokoju, smutku, obsesji, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od nienawiści, nierządu, zawiści, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od myśli o zazdrości, gniewie, śmierci, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od wszelkiej myśli o samobójstwie i poronieniu dziecka, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od popadania w rozwiązłość cielesną Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od rozbicia rodziny, od wszelkiej złej przyjaźni, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Od wszelkiej formy czarów, uroków, guseł i od wszelkiego zła ukrytego, Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie. Panie, który powiedziałeś pokój zostawiam wam, pokój mój wam daję przez wstawiennictwo Dziewicy Maryi, uwolnij nas od wszelkiego przekleństwa i spraw, abyśmy cieszyli się Twoim pokojem. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg się mamo nie pomylił, narodziłem się z miłości i do miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.56 piękne,dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.39 Piekne to to Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×