Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możecie polecić mi chirurgia plastycznego który zgodziłby się

Polecane posty

Gość gość

Czy możecie polecić mi chirurga plastycznego który zgodziłby się wyciąć mi nadmiar zwisającej na nos skóry? (po wypadku samochodowym coś stało się z moimi mięśniami twarzy i skórą ponieważ skóra straciła napięcie i zwisa mi na górną część nosa oraz na miejsce pomiędzy oczami - przez co moja górna część nosa wygląda na szeroką - wygląda to tak jakby mój nos w górnej części był bardzo szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę polećcie mi chirurga który zgodziłby się wyciąć mi ten nadmiar skóry ponieważ dwóch chirurgów u których byłam nie zgodziło się ponieważ powiedzieli że po wycięciu skóry zostanie blizna, ale bliznę przecież da się usunąć, rozjaśnić (ponieważ blizna jest zazwyczaj koloru jasnoróżowego) lub sprawić że będzie mniej widoczna lub tylko lekko zauważalna. Jestem gotowa dobrze zapłacić osobie która poleci mi chirurga który zgodzi się na wykonanie takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zapłacę osobie która poleci mi chirurga który zgodzi się wykonać ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu pojechala do libora polaka w ostrawie,niech on cie zobaczy bo moze trzeba podciagnac miesnie twarzy.zaden lekarz nie zrobi ci nic na zyczenie jesli nie widzi podstaw do zabiegu.jasne ze jak skora wisi to trzeba sie jej pozbyc ale to trzeba zrobic z glowa.napisz doiego email,wyslij zdjecie i zapytaj jak mozesz sie tego problemu pozbyc.on mowi po polsku.adres email znajdziesz na jego stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok tak zrobię, dzięki. mam nadzieję że się uda bo ktoś musi mi pomóc, oni robią takie skomplikowane operacje a z moją zwisającą skórą nie mogą sobie poradzić - prosiłam o pomoc do tej pory tylko Wiesławę Ratajczak z Poznania - okazała się być zwykłą suką, mimo że widziała na żywo tą zwisającą na nos skórę to powiedziała że żaden chirurg nie zakwalifikuje mnie do tego zabiegu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2018.08.13 a czy da się w ogóle podciągnąć mięśnie twarz? czy to jest możliwe? bo wiem że jest lifting twarzy ale o podciąganiu ięśni nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja nie jestem lekarzem ale jesli podciaga sie miesnie twarzy to tez wycina sie nadmiar skory.ja u libora robilam nos i powieki,on znany jest tez z robienia pieknych piersi.ale ja ci go polecam bo to jest gramotny lekarz.on ma pojecie o tym co robi.zrob sobie zdjecia i wyslij do niego na email.on mowi dobrze po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki tak zrobię, jestem gotowa zapłacić nawet 10 tys zł osobie która poleci lub znajdzie mi lekarza który zgodzi się mi pomóc bo nie mogę już patrzeć na tą opadającą na mój nos skórę, mój nos przez to wygląda na szeroki co daje mojej twarzy brzydki wyraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze przy liftingu podciaga sie miesnie twarzy .to sie nazywa smas.zrob sobie zdjecia i napisz do libora polaka,powiedz mu w czym problem.jak on bedzie widzial zdjecia to powie ci co mozna z tym zrobic.ja nie chce zadnych pieniedzy od ciebie,po prostu chce ci pomoc bo wiem jak to jest jak sie ma jakis feler na twarzy.trzymaj sie i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, zrobię to jeszcze dzis i napisze potem co mi odpisal na to tu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawe owalu twarzy to moge Ci polecic niechirurgiczny lifting https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/radiofrekwencja-podskorna-attiva-nowosc/ - sama wykonywalam go w Bienkowscy Clinic. Zabieg trwa od 45-90 minut i jest komfortowy, wykonywany jest w znieczuleniu nasiękowym, odczuwa sie tylko delikatne ciepło. Najfaniejsze jest to, ze od razu po zabiegu mozna wrocic do normalnych zajec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 2018.08.31 umiesz czytać??? nie chodzi o lifting twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×