Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystko drożeje

Polecane posty

Gość gość
19 26 aha czyli jak ty masz jedynaka i owdowiałaś to ja mam ciebie żałować i nad tobą płakać Ale jak mnie tam na górze równają z błotem to wszystko jest ok plują na mnie i mam się uśmiechać Weź nie piertol ok NIE ty jedna owdowiałaś moja znajoma jest w 4 ciąży i też jej mąż kilka dni temu zginął w wypadku, ale cóż przecież to tylko uboga królica :-) według co niektórych tu mundrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 28 no jak moja szwagierka 2 paczki fajek 2 czteropaki i płacze bo drogie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać macierzyństwo ci nie służy bo masz w sobie bardzo duzo jadu i nienawiści do innych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS zrobił duzo dobrego tylko program 500 + nie do końca jest przemyślany . Mimo wszystko nadal twierdze ze powinno byc 200 zł na każde dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego jadu to że piszę niewygodną prawdę :-) Bez przesady ja po prostu wiem jak było 10 lat temu i nikt mi nie wmówi, że dziś jest gorzej :-D :-D :-D te co są bogate mają wywalone na 500 te co żyły w ubóstwie odżyły i Cała reszta czyli marginalny % Patologii na skali 1 -2 % w naszym kraju Ale oczywiście zaraz mi tu napiszesz, że cała polsza to patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 2010 roku musiałam dziecku kupić boks książek za 500 tak jak już pisałam nie miałam żadnych dodatków ani rodzinnego bo przekraczałam z mężem dochód nie należało i się nic a zapiertalaliśmy od świtu do nocy i ja mam dziś płakać bo mam troje dzieci i dostaje 1000 na nie i książki mam za darmo i 300 na wyprawkę No ale co ja będę z wami dyskutować jak tu któraś dopiero pisała że paliwo podrożało bo PIS rządzi Masło też Widać znacie się i na limitach unijnych i na gospodarce światowej :-) No k***a prostszym językiem tego do karyn nie napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tym co maja niskie emerytury (najniższa 1000 zł ) i renty (moj tesc ma 850 zł ) żyje sie gorzej . Tym co maja więcej dzieci lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne,ze drozeje,bo tak ma byc.W Niemczech drozeje,i cicho sza.Niemcy nawet sie nie odzywaj,nie protestuja,bo zaraz poleca armatki wodne,gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 49 to myślisz że ludzie kiedyś nie kombinowali :-) nie było patologii :-) i wszyscy dzisiejsi renciści i emeryci wszystko maja z krwawej pracy. To ja ci współczuję, bo sama znam naciągaczy i kombinatorów i dziś płacz, bo mało dostaje śmiechu warte. Dobrze że jak tyle lat milicjanci emeryci dostawali tyle kasy, to wam jakoś nie przeszkadzało i nie pikietujecie solidaryzując się z nimi żeby im ten przywilej wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, pisze bo być może pomogę jakiejś mamie, która boryka się z brakiem pracy, bądź chciałaby będąc na macierzyńskim coś zarobić. Jestem mamą 3 dzieci i z racji tego nie pracuję. Szukałam alternatywy , żeby móc zajmować się dziećmi, domem i nie pracując zawodowo na etacie (fizycznie nie mam takiej możliwości) zarobić troszkę i wspomóc domowy budżet. Będąc w 3 ciąży natrafiłam na fajny biznes internetowy który pozwala zarobic!! wystarczy poświęcić ok 5 minut dziennie żeby zarobić ok 1500-2000 zł miesięcznie a nawet i więcej. Nie ukrywam że trzeba zainwestować troszkę pieniędzy ale można zacząć od 50$. Na początku się bałam, że wpłacę pieniądze i już ich więcej nie zobaczę, tak nie jest!!! Zarabiam, jestem samodzielna finansowo, wychowuje dzieci!!! Inwestowanie w necie wcale nie jest takie straszne, naprawdę!!! odezwijcie sie co o tym sądzicie. Pozdrawiam https://www.facebook.com/mojefutureadpro/?modal=admin_todo_tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby były podwyżki płac to wszyscy by zyskali. Przeciez te pielegniarki, lekarze czy ratownicy ktorzy strajkuja to tez rodzice. Jesli dostaliby podwyzki plac to nie potrzebowaliby 500+. Nie byloby ze kto ma jedno dziecko nie ma pomocy od panstwa. A te pasozyty z rzadu o sobie nie mysla. Jakby mieli honor to ograniczyliby wydatki. A tak sie dopchali do koryta, swoje maja i rozdaja cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie że ja jestem położną mam 43 lata i 4 dzieci no i też biorę 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.08.13 Matołku:) PiS daje ale nie swoje tylko ludzkie czyt.Podatników.Okrada innych by dać pasożytom,dzieciorobom i tym którzy jak dostają natychmiast rzucają pracę bo im się ne opłaca wstawać do roboty.Ludzie powinni dostać wędkę a nie gotową rybkę,to jest demoralizacja społeczeństwa.Co obchodzi tych co mają jedno dziecko że ci co mają czwórkę i mówią że im ciężko.Wystarczy zahamować kopulację jak się nie ma kasy a nie oczekiwać darmochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 42 zmień płytę po co w koło klepiesz to samo jak leming idź do francuzów Niemców i innych UE i tam krzycz żeby zabrali zapomogi to wtedy nasi lekarze inżynierzy stolarze piekarze i inni wrócą budować naszą gospodarkę 500 dali ale o parę lat za późno jak ludzie już w większości po s*******ali za granice za właśnie zasiłkami pomocą dogodnieniami i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 Ty chcesz nasz kraj porównywać z Niemcami czy Francuzami? masz dobrze w głowie? poza tym gdybyś była inteligentna to byś zrozumiała że ludziom daje się pracę i możliwość utrzymywania się a nie jałmużnę .Jałmużna się skończy i co dalej,no ale takie entelgenty jak ty są przyzwyczajone do wyciągania łapy po darmochę,po co pracować,natrzaskać dzieci i czekać na 500+ i 300+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.08.13 Teraz dadzą 500+ a sobie nagrody 80tys,czyli jakby przeliczyć to na miesiąc ponad 6 tys.Za to mają elektorat/ciemnogród który nawet liczy nie potrafi i daje się robić w kuku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×