Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam przyjaciela z korzyściami

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat. Mój przyjaciela jest o 4 lata starszy. To był przypadek, że poszliśmy razem do łóżka. Była impreza i alkohol nami zawładną. Po dobrze spędzonej nocy, zdecydowaliśmy , że chcemy kontynuować naszą relacje. Po paru miesiącach zaczą się mój przyjaciel bardziej angażować i wyglądało na to, że chce czegoś więcej. Nadszedł czas, gdzie oboje wyjechaliśmy i po powrocie wszystko się zmieniło. Zależy mi na nim. A on po naszym wyjeździe nie pokazuje ani trochę zainteresowania. Jest mi bardzo przykro. Zrobił mi mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powinnaś z nim zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w lozke stanal na wysokosci zadania i zadowolil Cie mial czym Cie dobrze przerznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak się ma 16 lat do się g...o wie o życiu. Jedyna mądrość jaką się dysponuję to Internetu. A tam jescze większe g...o. Znając choć trochę życie wiadomo, że FwB korzystają głównie faceci, a jak im zbrzydnie, to kończą znajomość i szukają innej. Dawniej to się nazywało z kwiatka na kwiatek, ale teraz to wszystko musi być po amerikańsku;) Nad FwB panują jedynie dobrze sytuowane kobiety, mające spore doświadczenie w takich zargywkach. Ona potrafią wyczuć faceta i jak widzą, że gość się nie stara, zostawiają go z niczym i szukają nowego. Ot takie prawo natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×