Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 lat a luzy w pochwie pomocy co ze mną nie tak

Polecane posty

Gość gość

Miałam kilku partnerów żaden nie miał jakiegoś dużego dziewictwo straciłam w tym roku dlaczego taka jestem płakać mi się chce chłopak powiedział że czuję luzy. Od stracenia dziewictwa już tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat ale mam pewien problem. Otóż przytrafiło mi się już dwa razy zakleszczenie w trakcie stosunku z obecnym partnerem. Mieliśmy to szczęście że moja sąsiadka jest Lekarzem i przyniosła nam lek rozkurczowy. Przyczyną skurczu a właściwie zakleszczenia w pierwszym przypadku był nagły stres szok. Kiedy uprawialiśmy sex w okno naszego mieszkania na 7 piętrze uderzały szerszenie. Myśleliśmy w na początku że ktoś nas podgląda Gdyż kochamy się zawsze przy oświeconym świetle by moglibyśmy widzieć swoje podniecenie . W drugim przypadku do zakleszczenia doszło rano i o dziwo nie było nagłego szoku. Do zakleszczenie doszło w chwili kiedy doszedł w mim wnętrzu. W tym samym momencie ktoś zapukał do naszych drzwi ale nie wystraszyłam się. Nasza znajoma mówiła że to rzadki przypadek i do zakleszczenie dochodzi właśnie pod czas zaskoczenia nagłego czy szoku. Czy ktoś z was miał taki przypadek?? Też tak czasem mam ale mój partner nigdy by mi tego nie powiedział Wówczas partner zakłada nasadkę na penisa i jego penis staje się trochę dłuższy i grubszy oraz twardszy. Taką nasadkę można kupić w Sex Shopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale juz pisalas na innym temacie i odpowiedz dostalas, ze masz pize zbyt bardzo w******** :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze trochę kultury!! Po drugie odpowiedzi jako takiej nie dostałam. A po trzecie chciałam się dowiedzieć czy jakieś pary miały takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalas odpowiedz rozklapciala psiocho i po co zakladasz kolejny temat :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklej się tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, dokladnie. sklej sie. mniej k***sow w p*****e i bedzie git :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszkasz kochana 20 latko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi i ty na kafeteri są same z rozwalone pochwy he he. Macica wam wypada i widać wątrobę he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kuzna bo jestes chuda. Grubsze maja ciasne cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Nie wdawaj się w rozmowy z nieudacznikami z małymi ptaszkami, którzy tu hejtują. Oni w ten sposób chcą zagłuszyć swoje kompleksy. A do meritum: może masz taką budowę, to nic niezwykłego. Spróbuj kiedyś z kimś kto ma dużego członka. Poza tym, najważniejsza jest Twoja przyjemność z sexu. Jeśli Ty także z tego powodu nie odczuwasz przyjemności to idź do sexuloga. Można też operować i zwęzić pochwę. Facetem się nie przejmuj. To on powinien zadbać o Twoją przyjemność a nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×