Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr K9000

Współpraca EuroRaf Płock

Polecane posty

Gość Piotr K9000

Czy ktoś może polecić tą firmę? Chodzi dokładniej o wymianę rurociągów gazowych.. Czy ktoś miał przyjemność pracować z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie świetnie dają radę i szybko uwineli się z robotą. Myślałem, że będzie to trwało wieki.. a udało się szybko i z tego co widać solidnie wymienić wszystkie rury, ze swojej strony mogę polecić, bo opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euuroopracownik
Też mogę powiedziec ze warto, traktują poważnie pracowników i za to ich szanuje.. firma ma renome bo od lat ma takie podejście do pracowników jak i klientów i za to ich szanują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się wypowiedzieć jako klient.. Korzystałem z ich usług i dobrze na tym wyszliśmy. Realizacje w terminie, wszystko tak jak było ustalone, widać, że panowie nie robią fuszerki tylko porządną robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepis

Ja współpracuje z nmi od lat i zlego slowa nie powiem. Jesli szukasz kogos sprawdzonego to tylko Euro Raf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristek

Sprawdzeni fachowcy, którzy dobrze wiedzą co robią. Terminowo i kompetentnie, a nie jak wszyscy na odwal się. Dobra firma, współpracujemy kilka lat i zawsze wywiązują się z umów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×