Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie poradzić z zazdrością wobec koleżanek?

Polecane posty

Gość gość

Mam strasznego doła.. nie radzę sobie już psychicznie z tym.. wyszłam za mąż po 30tce i zaczęliśmy się starać o dziecko.. byłam bardzo zdeterminowana i moje koleżanki widząc moje nastawienie też zapragnęły dziecka (niektóre już drugiego) u mnie stwierdzono, że nie mogę mieć dzieci :( spróbowaliśmy z mężem jeszcze in vitro w nadziei że się uda.. ale niestety nie udało się nic. A wszystkie moje koleżanki są w ciąży.. :( jestem zła.. jestem tak bardzo zła.. nie cieszę się ich szczęściem tylko im zazdroszczę. Mam poczucie niesprawiedliwości. Dlaczego ja? Jeszcze co dzień mam z nimi styczność i słucham tego jak one sobie opowiadają o ciążowych sprawach a ja powstrzymuje się od płaczu :( jak to przetrwać? Jak sobie poradzić z tą zazdrością i złością?przyjaznilysmy się a teraz z tej zazdrości ich nie cierpię :( czuje że wszystkim się udało tylko nie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, musisz nauczyć się tym żyć ... Ja mam niepełnosprawne dziecko i wcale nikomu nie zazdroszczę zdrowych dzieci. Fakt, jest mi czasami bardzo przykro ale dlaczego mam nienawidzić innych ludzi, przecież to nie jest ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×