Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można mieć okres w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Czy można mieć okres w ciąży? Od dwóch miesięcy zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Doprawdy nie mam jak na razie objawów, ale trochę się obawiam, bo odbyłam przez ten czas dwa razy stosunek. Na początku okresu, krwi mam więcej kiedy sikam, mniej na podpasce, ale po dwóch dniach jest dobrze. Okres trwa tyle ile powinien czyli 6 dni, występuje ze skrzepami oraz ma swój specyficzny zapach. Czy mogę być w ciąży mając normalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma okresu w ciąży. Mogą być krwawienia mylnie brane za okres. Jeśli uważasz że to ciąża to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są to krwawienia bez skrzepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja tam żadnych krwawień nie miałam. Ale nadal twierdzę że jeśli kto uważa że jest w ciąży to musi zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się właśnie zastanawiam jak to krwawienie w ciąży miałoby wyglądać. W ost cyklu miałam niebezpieczną sytuację (pękła prezerwatywa) i nie było jak iść do gina a było to na około 3 dni przed owu. Miesiączka nastąpiła w terminie ale.... No właśnie trwała 3 dni nie ma w tym niczego dziwnego bo moje @ tak trwają ale nie było szkrzepów. Minęło 2 tyg i znowu plamienie ale też mnie to nie dziwi bo to nie pierwszy raz ( w tym roku chyba tylko 2 cykle byly bez plamień). Te plamienia pojawiają sie na około 4-5 dni przed owu a gin twierdzi że skacze prolaktyna bo kp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×