Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jako facet wyjaśnie dlaczego Tinder i Badoo nie jest dla porządnych facetów.

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od tego, że nieskromnie mówiąc na żywo np. w klubach, pubach, na ulicy, w pracy mam powodzenie, jak zagadam to zazwyczaj dostanę numer, umówię się na randkę, wchodzę w różne relacje, związki, obecnie również spotykam się z dziewczyną poznaną akurat w pracy. W internecie natomiast zauważyłem, że nie mam szans z tymi przystojniakami opisujących siebie jako wrażliwi, samotni z poważnymi planami na przyszłość, którzy tak na prawdę są żonaci, albo mają narzeczone. Sugeruje więc normalnym, fajnym gościom próbować swoich sił na żywo, wśród normalnych kobiet, wylogujcie się z internet, niech głupie baby dalej nabierają się na tych wyjątkowych facetów z tindera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, niesamowite! Odkryłeś 'Amerykę' wraz z zasadą, że w realu jest łatwiej :D Powaga? No nie mów :D:D:D (myślałam, że to już raczej oczywiste dla wszystkich xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze że ci co tego używają też o tym wiedza i to już nie jest takie wesołe. To oznacza że są już przy ścianie i pozostają już tylko desperackie kroki. :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że byłem trochę zawiedziony, że na tinderze nie jest tak łatwo jak na żywo, tzn na żywo potrzeba pewności siebie, której mi nie brakuje, a internecie pewność siebie nie działa, tzn. każdy ją tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet jest dla ludzi dobrze wyglądających, to wtedy łowy są obfite, można dużo roochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×