Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci czy przeszkodza wam gdy kobieta pierwsza do was pisze?

Polecane posty

Gość gość

Czy jak wam zależy to sami się odzywać ie nawet gdy kobieta urwie rozmowę? czy chcecie żeby czasem pierwsza do was napisała i nie chcecie się narzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świńtuch
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żenada x Źenada? I dobrze. Więcej nie napiszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenada to tego typu pytanie, ktore zadalas, autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że im nie przeszkadza...w końcu nie muszą się starać, obiekt sam podaje się na tacy, nie muszą się narażać na ewentualne "odrzucenie zalotów"...po prostu czysta wygoda. W dodatku pompujesz takiemu kolesiowi ego. Sęk w tym, że faceci niespecjalnie szanują laski, które same im się narzucają - po prostu nie szanuje się tego o co nie trzeba było samemu zabiegać ;) . Marzą o tych "niedostępnych księżniczkach" a Ty będziesz dobra na raz, może dwa a potem nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 na wojnie urwalo ci cycki a w wyniku genialnego choc nieludzkiego eksperymentu genetycznego na twoim ciele zostal wychodowany penis z jajami(lub wiecej niz jedna sztuka)? jesli nie - nie rob z siebie telepatki. nie wypowiadaj sie co mysli wiekszosc lub wszyscy mezczyzni, bo nie masz do tego po prostu zadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba zwykłe odezwanie się w stylu "hej" jeszcze nie jest narzucaniem się? czy nawet wtedy wychodzę na desperatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wojnie urwalo ci cycki a w wyniku genialnego choc nieludzkiego eksperymentu genetycznego na twoim ciele zostal wychodowany penis z jajami(lub wiecej niz jedna sztuka)? x nie, po prostu piszę jak jest, nie tylko z autopsji ale i z obserwacji. Kobiety jak już decydują się na podryw to przeważnie do bardzo atrakcyjnych facetów : bogatych, przystojnych, dobrze wykształconych...tacy przeważnie są zajęci ale są gejami - krótko mówiąc - niezainteresowani - ale...można próbować jak ma się odpowiednio duzo dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z autopsji i obserwacji wynika rowniez, ze baby sa niesamowicie roszczeniowe, egocentryczne i leca przedewszystkim na kase. zabezpieczone od pienieznej strony zaczynaja zwracac uwage wylacznie na wyglad gachow. pisze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam żeby subtelne zagadnienie do faceta było ujmą na honorze najwyżej nie pociągnie znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z autopsji i obserwacji wynika rowniez, ze baby sa niesamowicie roszczeniowe, egocentryczne i leca przedewszystkim na kase. x to jest już uwarunkowane biologicznie, że kobieta dąży do zapewnienia jak najlepszego bytu swojemu potomstwu. Łatwiej o to z zamożnym facetem niż gołodooopcem. Podobnie jak wy macie w genie, że nie jesteście monogamistami a poligamistami...- niestety ale tak jest. pretensje do matki natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiemu potomstwu? od kiedy to 100% bab ma dzieci z automatu jak tylko metryka wejda w doroslosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiemu potomstwu? od kiedy to 100% bab ma dzieci z automatu jak tylko metryka wejda w doroslosc? x po to mniej więcej wchodzi się w związek...by mieć z partnerem dzieci. Mało która kobieta chce tracić czas na faceta, w którym nie widziała by potencjalnego kandydata na ojca swoich dzieci. Bo rozumiem, że nie piszemy tu o związkach rodem z LO i chodzeniu z sobą za rączkę tylko o poważnych relacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? c***j juz wie czy faceci czekają aż to kobieta się pierwsza czasem odezwie, czy jak im zależy to sami będą zawsze rozpoczynać rozmowę i się starać :o dam sobie chyba spokój z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałem aż się pierwsza odezwie, na szczęście to nastąpiło i dzisiaj jest moją żoną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:41 Mowiac tylko hej wychodzisz na taka z ktora nie warto gadac bo niewiele ma do powiedzenia. Ja bylbym wysmiany i olany za takie cos. Musze pisac dobre zdanie, na jakis temat konkretny. Z reszta, po internecie nie spodziewam sie jakiejs zywej znajomosci. Kiedy mi sie jeszcze chcialo pisac, wierzylem, zaprzepascilyscie szanse moja i Wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im nie przeszkadza, ale najczęściej ci brzydcy i ogólnie nieatrakcyjni sami szybko podbijają do lasek, którym do pięt nie dorastają, i to tak szybko, że one nawet nie miałyby szansy pierwsze się odezwać, i nie wiadomo gdzie oni mają rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadza, jak kobieta napisze, ale z reguly to sie szybko przeobraza w jej desperacje, a mnie zostawia z tym, ze to jamam wymyslac co mowic. Tak, osoba, ktora sie odezwie, zmusza mnie do zaczynania rozmowy. Takie sa te Wasze podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:49 skoro twoim (i wiekszosci bab - z tego co piszesz) nadrzednym celem jest posiadanie potomstwa, to adoptuj, lub idz do banku spermy. takie podejscie wlasnie uwidacznia, jak bardzo przedmiotowo traktujecie mezczyzn. najczesciej(choc tez nie zawsze) najpierw zabawa, w tym wypadku tylko po urodzie, rowniez calkiem uzytkowo, poki atrakcyjnosc sie trzyma zdrowo, a potem nagle "pani pozna porzadnego, bogatego, chcacego zalozyc rodzine pana" - tylko po to by zrezygnowal z wlasnego zycia, hobby, pasji i zapierniczal, robot, na czesc i chwale posepnego czerepu, spelniajac zachcianki, ekhm, "potrzeby" rodziny - i tu moze byc brzydki jak dzdzysta, listopadowa noc, byleby byla kasa. i szok! coraz wiecej mezczyzn te mechanizmy dostrzega i nie daje sie na nie nabierac! pozostaje placz, zgrzytanie zebow i wylewanie pomyj na wszystkich mezczyzn, ze sie nie daja jak rzeczy traktowac, a nawet dokladnie takie same traktowanie jakiego doznali osmielaja sie okazywac... najczesciej zupelnie zasluzenie, choc to oczywiscie pomijane jest przez baby litosciwym milczeniem, ot "bledy mlodosci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to na plus gdy pierwsza napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo zastanawianie się czy napisanie przez kobietę do faceta jest rzekomo jakąś "desperacją" jest kretyńskie. Tylko w tym smutnym kraju jest tyle królewien z drewna, w innych krajach dziewczyny piszą i podrywają i korona im z głowy jakoś nie spada. A Polki są jednak niesamowicie próżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMalinowski1001
Według mnie to bardzo dobrze jeżeli dziewczyna nie boi się sama zagadać. Oczywiście na ogół wygląda to tak, że to facet musi podjąć ten pierwszy krok, ale niektórym podoba się stanowczość i pewność siebie kobiet. Moja dziewczyna, a obecnie już narzeczona napisała do mnie pierwsza, na dzień dzisiejszy jesteśmy kilka tygodni po zaręczynach. Odchodząc trochę od tematu, jeżeli ktoś ma w planach zaręczyny, to polecam świetny artykuł - https://aclari.pl/poradnik/7-pomyslow-na-zareczyny-w-gorach_17 na 7 pomysłów na zaręczyny w górach. Sam inspirowałem się nim podczas organizacji swoich i muszę przyznać, że wyszło lepiej niż mogłem się tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia kto odezwie sie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×