Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z roku na rok coraz więcej narcystycznych zakochanych w sobie ludzi

Polecane posty

Gość gość

Jeszcze z 10 lat temu miałam wrażenie że było więcej dobrych i skromnych ludzi , teraz widzę że większość kobiet i facetów to napompowane barbie i keny, zapatrzone w siebie , mówiące tylko o sobie , mające tylko wymagania ale od siebie nie wymagają nic , najgorsze że ten pustostan umysłowy dotyczy też facetów a nie tylko kobiet , mało jest dobrych wrażliwych ludzi którzy lubią pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Kiedyś miałam koleżanki ale okazały się fałszywe, interesowne, niesłowne, patezace tylko na własną wygodę i swój interes. Teraz nie mam żadnej, pourywalam kontakty a nowe koleżanki tak ciężko mi znaleźć, bo nie chce pseudokolezanek które będą mi obrabiać d...y, szukam jakiejś dobrej duszyczki, życzliwej z która bym nadawała na tych samych falach. I stwierdzam ze jest równie trudno taka znaleźć co fajnego faceta :(. Taka samotna sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam parę dni zalogowana na badoo, jak zobaczyłam ten festiwal narcyzow czekających na slodzenie im i wychwalanie to usunelam konto , teraz naprawdę nikt się nie nadaje do związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och ach wszyscy tacy źli tylko ja jedna dobra..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka która ma koło 30 powiedziała że jak popatrzyła na dzisiejszych ludzi to naprawdę nie ma jak znaleźć faceta do związku , same gogusie , które liczą tylko na dobrą zabawę i osiągnięcie jakichś korzyści z kobiety , mówiła że jak ona była młoda to mimo wszystko aż tak koszmarnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 uderz w stół a nozyce się odezwa , widocznie musisz się bardzo z tym utożsamiać skoro musisz aż z tej chorej zawiści tak przygryzac komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ludzie wcale lepsi nie byli kiedyś tylko dopiero teraz wylazi prawda dzięki portalom społecznościowym gdzie każdy codziennie musi się obnazyc z byle gownem? Kiedyś po prostu nie było gdzie się popisywać więc się wydawało że ludzie są normalni. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego od zakochanego w sobie lalusia. Fajnie jak facet jest przystojny, ale nie skupia się na wyglądzie. Goguś, który tylko lata na siłownie jest nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę ze wielu ludzi zapomina o bogu rozwoju duchowym , za wszystko chcą pieniądze jak hieny zamiast jak człowiek z potrzeby serca komus pomoc , to trochę straszne że nikt niczego za darmo nie zrobi , ja np na studiach dorabialam jako sprzątaczka ale takiej jednej starszej pani sprzatalam za darmo bo mi jej szkoda było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam niedawno ksiazke o kulturze 16 wieku. Dokladnie to samo mowili 500lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie , sądzę że za czasów naszych babek faceci nie rzucali dziewczyn po 10 razy , nie ciagneli od razu do łóżka i bardziej szanowali, oczywiście były wyjątki ale kiedyś nie było takiego pedalstwa wśród mężczyzn i takiego karyniarstwa wśród kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zawsze byli tacy sami. Po prostu sie z tym kryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna sfrustrowana zrzęda założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się w d****h przewraca i nie muszą się z tym kryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiolatria - choroba współczesności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×