Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

300 zł na wyprawkę szkolną.. Kiedy wypłaty tego świadczenia? Macie już?

Polecane posty

Gość gość

Odrazu zaznaczę, że 500+ nie pobieram. Mam jedno dziecko - 9lat. Złożyłam wniosek o 300 w lipcu. Ktoś ze mną? Macie już wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja złożyłam chyba 2 lipca i w połowie lipca miałam wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jakoś na początku lipca składałam i w połowie miałam. Składałam przez konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam.a skladalam.przez bank na pocz lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a sprawdźcie i napiszcie jak zatytułowany jest ten przelew??? 300 na wyprawkę czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przez konto bankowe. Nie mam jak teraz sprawdzić, ale chyba świadczenie MOPR było w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia,jeszcze nie złożyłam a mam 6 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skladalam na poczatku lipca i nie dostalam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w miesice maja wyplacac razem z sierpniowym rodzinnym. a tez skladalam w lipcu chyba 3 lipca przez konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też składałam na początku lipca i po ok. 2 tygodniach już mialam na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się sprawdzać, ale skoro piszesz to pewnie już sprawdziłes. Kochany w tylu czynnościach mnie wręcza %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki ten tytuł przelewu?? Sprawdził ktoś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w tytule literki cyfry przez 2018. To wygląda jak numer kartoteki. I nadawca mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł to pdl 300zl i jakis nr. Ja składalam koniec lipca a otrzymalam w ciagu dwoch tyg. Ze dwa dni przed orzelewem otrzymalam na maila informacje o przyjetym wniosku i ze bedzie wyplata swiadczenia w ciagu kilku najblizszych dni. Wejdz sonie jeszcze raz na sttone gdzie skladalas wniosek bo byc moze nie przeszedl. Moj na poczatku tez nie przeszedl tylko zapusal sie w roboczych (chyba źle weryfikacje kliknęłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że pani od pisowców też dostanie 300 plus i trochę jej ulży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł to pdl 300zl i jakis nr. Ja składalam koniec lipca a otrzymalam w ciagu dwoch tyg. Ze dwa dni przed orzelewem otrzymalam na maila informacje o przyjetym wniosku i ze bedzie wyplata swiadczenia w ciagu kilku najblizszych dni. Wejdz sonie jeszcze raz na sttone gdzie skladalas wniosek bo byc moze nie przeszedl. Moj na poczatku tez nie przeszedl tylko zapusal sie w roboczych (chyba źle weryfikacje kliknęłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że ta co ciągle na każdym temacie pisze że każdy strzela orty jeszcze tu nie przylazła strzeżcie sie jej to psycholka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka składała przez bank mówiła że po równo 10 dniach dostała w ten sam dzień decyzję i przelew, ja nie składałam jeszcze złożę pod koniec miesiąca syn sam m chce kupić sobie potrzebne rzeczy bo to przecież dla dzieci i nie rozumie zawistych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i ona mieszka w małej miejscowosci to też pewnie ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że przypomniałyście mi. Ja tez muszę złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllkka
Ja napoczatku sierpnia składałam po 2 tyg dostałam na konto. Pazurki już sobie zrobiłam, małego obkupilam w zeszyty, kredki, farbki, reszte dostał od Babć. Fajnie tak kase dostac bo ma sie dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te dzieci tez kosztują. Przejrzałam listę podręczników, zaraz zrobię zakupy. Na pazurki już chyba nie starczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wy macie godność, że żebracie o 300zł haha naprawdę jesteście takimi biedakami? że musicie się błaźnić i składać jakieś podania, żeby wam pieniądze dali? no ale wam się te pieniądze nie należą, więc musicie o nie żebrać, bo gdybyście pracowały to sprawa wyglądałaby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złożenie wniosku zajmuje 5 minut. Przyznasz, że nawet ty, "bogaczko", nie zarabiasz 300 zł w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa jest dla kazdego. dlaczego nie beac jak daja i sie nalezy. ja w sumie juz dla corki kupilam wiekszosc do szkoly. plecak, ubrania, stroj na wf. zostaje tylko kupno przyborow i religi. to juz maly koszt.i buty na przebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kompletna idiotka to są pieniądze dla dzieci i im się należą bo przez lata trzeba było kupować podręczniki szkolne, płacić na komitet i inne opłaty, państwowa szkoław Polsce nigdy nie była darmowa. Mój starszy syn chodził w Norwegii do szkoły i ani korony nie dałam do szkoły, nawet zeszyty tam dzieci dostają.Mlodszy syn chodzi w Polsce w zeszłym roku dałam 250 zł samego klasowego, a reszta gdzie myślisz że to 300 starczy no wątpię , więc nie pal głupa głupia pindo nie chcesz nie składaj wniosku ale nie blaznij się wchodząc w tematy które ciebie nie dotyczą, chociaż pewnie jest inaczej bo pięć po dwunastej już wysyłałaś wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dzisiaj dla syna książki, zapłaciłam prawie 340 zł i jeszcze brakuje mi 7. :( Przez ostatnie lata odzwyczaiłam się od kupowania podręczników. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam dzis na email decyzje ze 23go bedzie przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.19 przeciez podreczniki sa darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z synem bylam w drogiej kawiarni na lodach, potem kupilam kosmetyki bo mi sie juz skonczyly. Takze fajna taka pomoc. Młody wyprawke do szkoly dostal juz w czerwcu od chrzestnych. Tylko kilka rzeczy zostalo do dokupienia ale to juz kupie jak 500 wejdzie na najmlodsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×