Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość threetomidnight

Czarne rolety

Polecane posty

Gość threetomidnight

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. Nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, a niezwykle jest mi to potrzebne. Pracuje w nocy, wracam około 6 rano, gdy slonce już praktycznie praży, z racji tego, od jakiej strony mam okna. Upał plus słońce zza okien stwarza w sypialni warunki, które nie pozwalają mi na zaśnięcie. Czy czarne rolety byłyby dobrym rozwiązaniem? Czy nie spowodują nagrzania sypialni jeszcze bardziej, czy zatrzymają promienie na roletach? W tym momencie używam rolet w kolorze piaskowym tzw. dzień i noc, lecz w ciągu kilku godzin promienie i tak wchodzą do środka i jestem zmuszona wstawać i je regulować. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nagrzeją. Ale są takie nakładane na szybę jasne ale w ogole nieprześwitujące, ewentualnie zewnętrzne to już w ogóle są super ale koszt dużo wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozważyć po prostu osłony zewnętrzne zamiast wewnętrznych. Ja mam markizy Fakro, ale ja akurat nie znajduję się w sytuacji, w których pragnęłabym pozbawiać się dostępu do światła dziennego. W każdym razie to raczej nie chodzi o kolor, tylko jakość materiału. Niemniej obejrzyj sobie te markizy zewnętrzne - bardzo dobry produkt przede wszystkim chroniący przed nagrzewaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzednim mieszkaniu od południa miałam jasne nieprzeswitujace, po ich spuszczeniu było całkowicie ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana1231
Jak szukasz rolet do swojego mieszkania to polecam Ci przejrzeć oferty na tej stronie https://rolety.eu/ Ja szukam tutaj zasłon i rolet dzień i noc, ale widziałam kilka rolet w czarnym kolorze które mogły by Ci sie spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×