Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podnieca mnie dziwna rzecz...

Polecane posty

Gość gość

Mam nietypowy problem. Otóż byłem na randce z dziewczyną. Umówiliśmy się przez internet i oprócz zdjęć twarzy nie mówiliśmy sobie nic o swoim wyglądzie. Gdy ją spotkałem przeżyłem szok, ponieważ okazała się być bardzo wysoka (coś koło 188cm), w dodatku miała buty na obcasie. Ja natomiast jestem raczej niskiego wzrostu (170cm), w dodatku jestem raczej szczupły. W toku rozmowy wyszło że jest pasjonatką siłowni. Naprawdę, z pasją opowiadała o ćwiczeniach, nawet pokazała mi swoje umięśnione ramię. Zaproponowałem siłowanie na rękę, na co ona ze śmiechem się zgodziła. I teraz pojawia się problem. Próbowałem z całej siły ją przesilowac, ale bez skutku. A wtedy ona z łatwością ,dalej się śmiejąc, przygwozdzila mi rękę do stołu! Gdy się zegnalismy ona mocno mnie objęła, i powiem szczerze, nigdy nie byłem tak podniecony jak wtedy. To normalne że tak mi się ona spodobała? Czy to raczej dziwne że podnieca mnie tak wysoka, umięśniona laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem sie wrocila zlapala mnie za jadra i macala caly czas ale bylo milo tylko teraz przez nia jestem bezplodny bo mi za mocno przygniotla jajka. Ale sie w niej zakochalem i mowila ze moze zyc z bezplodnym prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jesteś hetero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem hetero, czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Malwina lat 37 jestem wysoka i zgrabna, duze cycki i wygolona cipka, oraz jedrny tyłek z tatuazem jesli chciałbyś ze mna popisać napisz na portalu randkowym tu https://firead.org/link/15/40464853 mój login malwina37x czekam ps. napisz ze piszesz z kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Genowefa lat 87 jestem wysoka i zgrabna, duze cycki i wygolona c*pka, oraz jedrny tyłek z tatuazem jesli chciałbyś ze mna popisać napisz na portalu randkowym tu https://firead.org/link/15/40464853 mój login genowefa87x czekam ps. napisz ze piszesz z kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×