Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dag Mara

Wmawiam sobie że jestem nieasertywna a tak naprawdę puściłam się

Polecane posty

Gość Dag Mara

Oddałam się facetowi na pierwszej randce. Nawet niespecjalnie mi się podobał. Za to wykazał zainteresowanie mną a ja mam już dość wiecznej samotnosci. Teraz siedzę i myślę czy dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dag Mara
To się stało już na sam koniec jak miał mnie odwieźdź do domu. W samochodzie zaczął całować. Przyjemnie było. Potem ruszył, ujechał kawałek i znowu się zatrzymał. Znowu było całowanie. Trochę się wstydziłam bo nigdy wcześniej nie całowałam się z nikim i myślałam, że może słabo wypadnę albo coś. Nawet jeśli tak było to nie dał po sobie poznać choć chyba musiał widzeć moje speszenie gdy zwiedzał językiem moje podniebienie. Potem jego dłoń wylądowała na moim biuście. Najpierw dotykał tylko przez materiał ale jak zobaczył, że nie stawiam oporu...... Reszty możecie się domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikaa
Dobrze zrobiłaś. Uważaj tylko na ciążę. Z życia trzeba korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pupa też chce być kochana , pamiętaj następnym razem skarbie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dag Mara
No właśnie nie było żadnego zabezpieczenia. To nie był planowany seks i nawet on chyba się nie spodziewał, że tak łatwo mu pójdzie od razu na pierwszej randce. Czy teraz nie zechce mnie rzucić bo pomyśli, że jestem łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie odpuszczał - skoro było miło ale żeczywiście bój sie ciąży to wszystko zmieni a przy tak krótkiej znajomości zdecydowanie na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×