Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiajestemsuper1609

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiktoria S
Ja podcvzas odchudzania zdecydowałąm się na zastosowanie Slimunox i dopiero wtedy moja waga ruszyła w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aldona T22
Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego i pewniejszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Krystyna 22
W moim przypadku odchudznaie zaczęło miec sens dopiero po tym jak zastosowałam Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Halina T
Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Foreverslim.Sama stosowałam ponad trzy lata temu i od tamtego czasu nie mam problemów z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaZet
Pierwsze słyszę a przekopałam internet wzdłuż i w szerz. Najwięcej pozytywnych opinii znalazłam o iqgreen. Zielona kawa która zwiększa metabolizm. Kupiłam i to był strzał w dziesiątkę. 17 kilo zrzuciła z tym i dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia B
W moim przypadku rewelacyjny efekt dało zastosowanie Foreverslim. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeden przykład pokazał że nie ma chyba jednej złotej rady na odchudzanie. Każdy musi odnaleźć swój sposób. Ważne to racjonalne odżywianie, bo jak ktoś się opycha to nic nie pomoże. Warto tez wspomóc się tabletkami Slimunox. Wspomagają odchudzanie, co nie oznacza ze można się objadać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka
Mnie pomogła dobrze dobrana dieta z wygodnejdiety i dużo, dużo ćwiczeń- teraz obecnie mogę się już pochwalić swoją wymarzoną sylwetką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o takich tabletkach, ale z czystym sumieniem mogę Ci polecić fitt spray pro. Ma bardzo fajny naturalny skład a jego stosowanie jest banalnie proste, w momencie głodu psikasz go do buzi. Ja pracuję od rana do wieczora, nie mam czasu na siłownię, a często godziny pracy zajadałam. Chciałam się od tego uchronić i fitt spray spisuje się znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 8 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Slimunox plus zmiana niektórych nawyków żywieniowych i dopiero wtedy zobaczyłam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po zastosowaniu Slimunox. 3 miesiace czasu i nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam catering z WygodaDieta.pl bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje, biorą pod uwagę moje preferencje żywieniowe, samo menu jest fajnie przygotowane, smaczne i zdrowe, bardzo ładnie wygląda i chyba widać już pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam catering z WygodnaDieta.pl super jedzenie i bardzo dobre porcje, nie jestem głodna a chudnę! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Slimunox chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sabina 28
Jeżeli chodzi o środki na odchudznaiue, to moim zdnaiem nie ma nic lepszego jak Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję to https://fittspray.com i jestem bardzo zadowolona. Ustabilizowałam posiłki, nie podjadam i chudnę aktualnie na minusie 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Foreverslim. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
Jak dla mnie to nie ma sensu odchudzanie obecnie bez dobrej suplementacji. Sama stosowałam Slimunox i dopiero po tych tabletkach moja waga zaczęła spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
W moim przypadku idealnym sposobem na pozbycie sie nadwagi, okaząło się zastosowanie IQmango, gdyby nie te tabletkji to na pewno by mi się nie udało pozbyc całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×