Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko wylało na siebie czajnik z gorąca woda

Polecane posty

Gość gość

Zostawiłam dziecko pod okiem teściowej dosłownie na godzinę. Przyjeżdżamy do niej może dwa razy w roku. A ona zamiast zajac się dzieckiem a to musiała kury nakarmić, a to coś w domu porobić. To była zaledwie godzina. Moja córka chwyciła czajnik z woda i wylała na siebie. Byliśmy już w szpitalu itp oparzenia są dość rozległe, jestem wściekła na siebie ale tez na rodzine męża. 10 osób w domu a nikt dziecka nie upilnował. Na siebie tez jestem zła bo nigdy dziecka nie zostawiam samego ale mąż mnie przekonał w końcu i masz oto efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię ci się. Też bym była wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu są nienauczenie opieki nad małym dzieckiem bo n ie mają ich na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:37 ale ona wychowała dwójkę dzieci siostrze męża która mieszka niedaleko nich i jakoś nic się nikomu nie stało prócz wiecznych jelitowek i przeziębień. A zajmowała się nimi non stop nawet czasem na noc zostawały bo siostra męża pracowała po 12 h dziennie i nie raz nawet po godzinach zostawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa sama też kiedyś nie upilnowała swojego dziecka i wpadło na piec. Wnuki bardziej pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje, że to prowo, żeby rozpętać g****oburzę, o tym, jak to matka nie powinna dziecka nawet na sekundę zostawiać pod opieka innych osób, a zwłaszcza teściowej. Pewnie temat założyła ta mamuśka, co to dwulatka i niemowlaka targa ze sobą do ginekologa, bo uważa, że zostawianie dzieci pod czyjąkolwiek opieką jest niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wypadków dzieci dzieje się jednak w domu, przy rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze zostawienie dziecka z odpowiedzialna osoba to duże odciążenie dla matki ale u nas jak widać się to nie sprawdziło. I coś ci się chyba pomyliło bo żadnych innych tematów tu nie zakładałam wiec chyba mnie z kimś pomyliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat to dziecko ma??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozwoliłam teściowej rok temu bawić się z córką w gananego efekt szty język u 2 latki :( teraz ma 3 i nie pozwalam jej nawet wziąć na ręce. Co ja przeżyłam kilka dni w szpitalu krew szycie narkoza zabieg boże axw domu? Papki jedzenia jturych corka nie chcisla .płacz dziecka bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu pier/dzielicie a dziecko cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostawilabym dziecka pod opieka osoby ktora widzi dziecko 2 razy w roku... niezaleznie kim bylaby ta osoba dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 ale mała chciała zostać z babcia a jeszcze przed wyjściem specjalnie się pytałam jej czy na pewno zostanie. I oczywiście mąż jeszcze z tym swoim „No widzisz, niepotrzebnie panikujesz” teraz mam ochotę wystrzelać go po gębie w ogóle jestem wqrwiona na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowe źle pilnują ale raptem jakimś cudem dobrze upilnowane przez matkę rodzeństwo w ilości 3 sztuki się utopiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne.. Jakby to bylo u twojej mamusi to bylby tylko "nieszczesliwy wypadek". Albo jakby tesciowa miala c***ilowac bachora za free przez 12 godz, to bylaby juz swietna nabcia z masa energii i podzielna uwaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 widać ze sama jesteś wielka miłośniczka dziec***isząc o nich „bachor” nie wiem za tem po co tu siedzisz chyba tylko dlatego ze nie masz co zrobic z wolnym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ile lat ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Jeśli to nie prowo, a wszystko wskazuje że jednak tak, to zaopatrz się w aloes i smaruj oparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×