Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 27 lat...

Polecane posty

Gość gość

To wiek, w którym powinno się mieć rodzinę? Tzn. sprawa wygląda następująco: jestem z facetem od 2 lat, kocham go i chcę z nim być, ale on coraz częściej powtarza, że czas najwyższy myśleć o dziecku. Dodam, że jest ode mnie 3 lata starszy. Ja nie uważam, że 2 lata znajomości to wystarczająco dużo, żeby mieć razem dziecko. Kiedyś na pewno chciałabym mieć, ale najpierw chcę lepiej go poznać, nacieszyć się nim i tylko nim. Zresztą uważam, że jestem za młoda na wychowywanie dziecka. A on jakby tego nie rozumie. Tłumaczy mi cały czas, że to normalne, że się boję, że to minie, a kiedy dziecko przyjdzie na świat będę najszczesliwsza na świecie. I cały czas powtarza, że ze względów biologicznych powinnam jak najszybciej urodzić. Niby tak, ale bez przesady. Nawet jakbym urodziła za te 5-7 lat to nie będzie nic nienormalnego. Kocham go, ale mam wrażenie, że ma zbyt duże ciśnienie na posiadanie dziecka. A sami wiecie jak to później jest - facet pracuje, a matka zostaje z dzieckiem uwieszonym na cycku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Ci da na piśmie że będzie robil przy dziecku to co kobieta bo większość chce ale wszystko spada na matkę a rola faceta ogranicza się do zabawy. Tak to i ja chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.33 dokładnie, dlatego uwazaj! Juz niejeden facet się deklarował jak to on chce bardzo mieć dziecko, bo nie wyobrazal sobie jak ciezko bedzie, ile obowiazkow, niespania po nocach, gdy już to dziecko było nie pomagał kobiecie, uciekał w kolegów i alkohol, imprezy, albo stwierdzał ze go to przerasta, pakował swoje ,,zabawki" i zwiewał. Ja czytając wiele tematów tutaj tylko się utwierdzam w przekonaniu ze nigdy nie chce mieć dziecka bo ciężko znaleźć fajnego, odpowiedzialnego faceta i często jego prawdziwe oblicze wychodzi właśnie jak już urodzi sie dziecko. Oni sami są jak duże dzieci... A potem kobieta ma wszystko na głowie. Ja dziekuje. Nie mam instynktu macierzyńskiego i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak prawidłowo to najpierw powinien byc ślub !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiek, w którym powinno się mieć rodzinę? x Zakładać rodzinę i myśleć o dzieciach powinno się, kiedy jest się na to gotowym i nie gnębią obawy. Nie idzie się na żywioł. Skoro masz wątpliwości to znak, że nie czujesz się odpowiednio przygotowana i zabezpieczona. Zastanów się, jakie kwestie najbardziej Cie gnębią i rozpraw się z nimi. A jeśli chodzi o partnera, nie polegaj na samych deklaracjach. Miej w ręku papier, prawników jest od licha, możesz się ubezpieczyć z każdej strony. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore żeby chodzić po prawnikach i deklaracje spisywac że ojciec zajmie się własnym dzieckiem. Gdzie ja żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W brutalnych realiach dzisiejszego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze za mam własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma 27 lat , Ty czy on? A o ślubie coś wspomina, czy tylko o dziecku? Jeżeli nie chcesz jeszcze mieć dzieci to nie ma sensu żebyś je urodziła bo tak chce partner. Dziecko to nie zabawka, musicie być obydwoje pewni, że już jesteście na nie gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze, że jest coraz więcej świadomych ludzi, którzy nie polegają na fantazji kulturowej, idealizacji związków i myśleniu życzeniowym, tylko podchodzą do sprawy konkretnie i z rozsądkiem. Ty najwyraźniej jesteś jedną z tych, której się wydaje, że nie padnie ofiarą własnej głupoty i nieprzygotowania. Może tak, może nie, okaże się. Ale rozsądny zawsze zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wszystko trzeba mieć na papierze nawet w przypadku własnych dzieci to dziękuję bardzo ale nie skorzystam bo to się mija z celem. I bynajmniej nie sram tęcza na temat związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu by mi nie przyszło do głowy, aby brać na piśmie deklarację od męża, że będzie się dzieckiem opiekował. Jeżeli nie byłabym tego pewna to bym nie decydowała się na dziecko, a nawet na ślub (jeżeli bym chciała mieć dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ojca prawnika i kiedyś na spotkaniu rodzinnym poruszona była kwestia tego, że coraz więcej par przed ślubem zabezpiecza prawnie swoje interesy. Cóż, bierzemy przykład z gwiazd Hollywood, to czemu by nie i pod tym względem ;) Tym bardziej, że tym, który skorzysta na naiwności kobiety, zawsze będzie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:59 A niby jak chcesz zyskać tę pewność? Czary mary kryształowa kulo? Nigdy nie przewidzisz, jak się partner zachowa w przyszłości, bez szans, nigdy nie poznasz do końca drugiego człowieka i nie przewidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duch św to żyd też i nie wiem co ci powiedziec jeszcze aniolki to kaplani izraelscy masz pało takie imię? masziach i nic i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ubezpiecz się od wszystkiego haha. Jeśli aż tak się boisz to pozostan sama w swojej paranoi albo nie wiąż się formalnie bo i na chuj? Jeśli robisz sobie dzieciaka z typem na którego musisz mieć papier to współczuję bo to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, pusta główko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na pewno śmiać nie będę w tej kwestii akurat. Jeśli masz takie podejście do życia że cię każdy w****** w każdy otwór to współczuję. Zwłaszcza dzieciom które muszą mieć ojca zapisanego w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie jesteś gotowa, to przecież nie możesz zdecydować się na dziecko tylko dlatego, że facet chce. Ja jednak rozumiem Twojego faceta. Ma już 30 lat, jest z Tobą 2 lata, więc jeżeli myśli poważnie o waszym związku i planuje z Tobą przyszłość, to moim zdaniem jest to normalne, że chce mieć z Tobą dziecko. Jeżeli facet mówi kobiecie, że chce mieć z nią dziecko znaczy to, że myśli o niej bardzo poważnie, zastanawia mnie tylko co ze ślubem, bo nic o tym nie wspominałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:03. Gdybym nie była pewna mężczyzny to bym za niego nie wychodziła za mąż. Nie miałam kryształowej kuli, ale długo się ze sobą spotykaliśmy, potem jeszcze trochę czasu minęło nim zdecydowaliśmy się na dziecko i nie pomyliłam się. Jeżeli facet nic nie potrafi z prac domowych zrobić (a raczej u się nie chce, bo to nic trudnego przecież) to i przy dziecku nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że między ludźmi różnie bywa to oczywiste ale to czy facet jest chujem względem własnego potomstwa widać. Takiego c***a to bym na widły wzięła i jaja uj***la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są jednak głupie i naiwne a potem wielki płacz :D popieram gościa wyżej żeby się zabezpieczać, nigdy nic nie wiadomo a pisać fantazje sobie można, już niejedna się przekonała jak na tym wyszła. I co zabawne też myślały że takie wszechwiedzące i umieją sprawdzić faceta a potem zonk :D facet w naturze ma utratę zainteresowania kobietą którą zapłodnił i która często przestaje go pociągać, jeden ma tak silniej inny mniej ale zdrady są nagminne i coraz częstsze, mało było głupich żoneczek tyrających posłusznie w domkach podczas gdy mężulek za plecami zapinał młodsze i divy mając wywalone na opiekę nad dziećmi. jak się baby nie uczą na błędach innych same prędzej czy później cierpią, nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po chuj się wiążesz skoro wiesz ze jesteś skazana na p****a który i tak cię zrobi w bambuko? Bo inni tak robio to i ty musisz czy o co chodzi? Skoro wiesz ze wdepniesz w g****o to je omijasz. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet w naturze ma utratę zainteresowania kobietą którą zapłodnił i która często przestaje go pociągać" Facet tak, ale nie prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 No bronią swojej iluzji, czego chcesz, wygodniej im wierzyć i być ślepymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tak, ale nie prawdziwy mężczyzna. x Coś takiego jak ''prawdziwy mężczyzna'' (fantazja kulturowa) nie istnieje, jest jedynie mężczyzna biologiczny z całym swoim bagażem cech i predyspozycji, trochę wiedzy ci nie zaszkodzi, naprawdę, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeden ma tak silniej inny mniej" Opisujesz ciągle tylko pierwotniaków i ich "naturę". Wyobraź sobie, że na tej planecie nie wszystko jest takie, jakie wam się wydaje, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Coś takiego jak ''prawdziwy mężczyzna'' (fantazja kulturowa) nie istnieje, jest jedynie mężczyzna biologiczny z całym swoim bagażem cech i predyspozycji, trochę wiedzy ci nie zaszkodzi, naprawdę, polecam" To, że tobie się wydaje, że coś w przyrodzie nie występuje, to nie znaczy, że tego nie ma, ale żyj dalej w swoich ograniczonych poglądach. Powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że jesteście idiotami bo człowiek który wie że ogień go poparzy i zwegli nie pcha w niego łapy i fjuta. Banda debili i hipokrytow :D po co się rozmnażacie? Po co pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×