Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 27 lat...

Polecane posty

Gość gość
To, że tobie się wydaje, że coś w przyrodzie nie występuje, to nie znaczy, że tego nie ma, ale żyj dalej w swoich ograniczonych poglądach. Powodzenia. OBCY sa wsrod nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wychodzi na to że jesteście idiotami bo człowiek który wie że ogień go poparzy i zwegli nie pcha w niego łapy i fjuta. Banda debili i hipokrytow smiech.gif po co się rozmnażacie? Po co pytam? w pelni sie zgadzam. obludnicy, zaklamani do szpiku kości, sami nie są ani odrobinę lepsi, więc mierzą WSZYSTKICH swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynkom nie wytłumaczysz, muszą same otworzyć oczka w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 to się nazywa racjonalizacja własnej tępoty i kulturowe pranko mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz kretynie ty nawet nie zrozumiałeś o czym napisałam i dalej sapiesz. Skoro wiesz ze zdradzisz nawet własną trzode która naplodziles do po chuj się wiążesz i rzniesz glupa przed rodzina? Po co? Debilem jesteś. Zazdroszczę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewam się tego, że otworzą je kiedykolwiek. Prędzej postradają zmysły. A jeśli już jakimś cudem, to będzie bardzo, ale to bardzo powolne i bolesne otwieranie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz ze zdradzisz nawet własną trzode Ty jesteś chora psychicznie? Pewnie własna nienawiść tak cię urządziła. To ty nie rozumiesz, co ten człowiek chciał ci przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha rzeczywiście jego przesłanie było tak głębokie... Nie ośmieszaj się. Jak mnie urządziła rzekoma nienawiść? Bo nie wiem. A ty wiesz? Interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Słuchaj, twoje wypisywanie bzdur na temat wszystkich istot na tej planecie, w żaden sposób ci realnie nie pomoże - może ewentualnie doznasz chwilowej ulgi, ale za chwilę znowu będziesz miała dosyć całego świata, a najbardziej siebie samej. Jak ty ze sobą jeszcze wytrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak mnie urządziła rzekoma nienawiść? Bo nie wiem. A ty wiesz? Interesujące" Oczywiście, że wiem. Pokazujesz to aż nazbyt dosłownie. Ciekawe, czy taka "mądra" jesteś również w rozmowie twarzą w twarz. :) Przestań się użalać nad sobą, to niczego nie zmieni. Zajmij się czymś, co może komuś pomóc, zamiast wgapiać się ciągle w czubek swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ci się chyba pomyliło skarbie. Oczywiście że jestem. Zwłaszcza gdy ktoś p******i głupoty takie jak w tym temacie. To na jaki czubek patrzę to już całkowicie moja sprawa. Wydaje co się ze coś wiesz ale wiesz g****o. Gdzie widzisz uzalanie się kotku? Masz jakieś zwidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Coś ci się chyba pomyliło skarbie. Oczywiście że jestem. Zwłaszcza gdy ktoś p******i głupoty takie jak w tym temacie. To na jaki czubek patrzę to już całkowicie moja sprawa. Wydaje co się ze coś wiesz ale wiesz g****o. Gdzie widzisz uzalanie się kotku? Masz jakieś zwidy" Możesz darować sobie swoje zawistne "kotku, myszko, pszczółko", etc. Tak się składa, że nie mam zwidów, widzę wszystko doskonale. Nawet to, czego ty sobie nawet nie uświadamiasz, bo nie potrafisz. :) Żyj sobie dalej w swoich urojeniach, nic mi do tego, to na szczęście nie jest mój problem, po prostu czasem skomentuję to i owo... Przypominam sobie o bezmiarze ludzkiej głupoty. Z tym nie wgapianiem się w swój nos - to była tylko dobra rada, ale jesteś zbyt zacofana, żeby przyjąć do siebie nawet i ją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Nie spodziewam się tego, że otworzą je kiedykolwiek. Prędzej postradają zmysły. A jeśli już jakimś cudem, to będzie bardzo, ale to bardzo powolne i bolesne otwieranie" Zapamiętajcie to sobie. A teraz już żegnam. Szkoda mi czasu. Bawcie się dalej we własnym szambie, nie będę wam już zakłócać tej zacnej zabawy, którą ludziki na poziomie jednokomórkowców tak uwielbiają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm. Może zamiast p******ic nie na temat odnieś się do tego pierwotnego? Twoje zdanie na mój temat jest ostatnim jakie mnie interesuje lecz doceniam czas który wkładasz by odpisać półmetrowa srajtaśma. Rady udziela się gdy ktoś o nie prosi. Nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm 27 to już koniec beztroski trzeba rodzić i brać pincet +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×