Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogatych jest garstka

Wy głupie, 10tyś brutto ma tylko 4.5% pracujących

Polecane posty

Gość bogatych jest garstka

więc nie każda może mieć takiego faceta, jak wasz fagas zarabia 4000 brutto to już jest dobry -10 proc. najwyżej zarabiających pracowników otrzymało wynagrodzenie ogółem brutto co najmniej w wysokości 7200,00 zł (decyl dziewiąty). -Miesięczne wynagrodzenie brutto w wysokości 40 tys. zł i więcej otrzymało niewiele ponad 0,10 proc. zatrudnionych, natomiast od 30 tys. zł - 0,23 proc., od 20 tys. zł - 0,74 proc., od 10 tys. zł - 4,51 proc. -6,3 proc. ogółu zatrudnionych otrzymało miesięczne wynagrodzenie brutto co najmniej równe dwukrotnemu przeciętnemu wynagrodzeniu miesięcznemu ogółem brutto w gospodarce narodowej (tzn. ≥ 8693,52 zł). -Pracownicy otrzymujący miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto mniejsze lub równe przeciętnemu wynagrodzeniu miesięcznemu w gospodarce narodowej (tzn. ≤ 4346,76 zł) stanowili 66,2 proc. ogółu pracowników. -Przeciętne miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto w gospodarce narodowej w październiku 2016 r. wyniosło 4346,76 zł. -Przeciętne godzinowe wynagrodzenie ogółem brutto wyniosło 26,37 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mowa tu o pracownikach pracujących na umowę o pracę. Nie ma mowy o samozatrudnionych, kontraktach menedżerskich czy właścicielach firm. Wbij sobie raz na zawsze że nie każdy musi u kogoś pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 tysięcy złoty to niecałe 2000 euro lub funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki pokazuja ze tylko okolo 10% zyje na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego rok 2016???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wniosek, że Polacy zarabiają zdecydowanie za dużo. I to mi się bardzo nie podoba. Kto będzie rył na nas pracodawców? Przecież my też mamy swoje potrzeby i nie będziemy za was robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego rok 2016??? > bo rządowi pracownicy to ślimaki i dopiero zebrali statystyke za 2016.... ale w 2018 raczej bez większych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam trochę ponad 10.000 brutto i stwierdzam, że jak ma się kredyty to nie jest jakaś oszałamiająca kwota pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma kredyty to czasami i 20 tys jest malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na hooj tyle kredytów brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×