Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy bedą jakieś nowe ciekawe seriale co warto obejrzeć

Polecane posty

Gość gość

może ktoś wie cos o nowych serialach, nie mam czasu na ogladanie duzo telewizji, ale może wiecie może zapowiadaja jakiś nowy ciekawy serial, moze sa jakies nowości które warto będzie obejrzec, jak cos wiecie to piszcie , nie kupuje żadnych programów telewizyjnych i czasem jak włacze telewizję to już leci jakiś serial a ja nie lubie ogladać jak nie ogladam od początku, tak ze piszcie o zapowiedziach o nowosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarcie cycofonów na SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MA BYC NOWY SERIAL O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na netflixie masz tego od uja a tylko 3 dyszki za miesiac, zarąbiste polecam i napewno znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki ci, ale nie ogladam dużo telewizji i nie mam zamiaru płacić za nastepne kanały, cholerka mam cyfrowy polsat i narazie musze go miec ale nic na tym nie ma ciekawego, dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ten netfix , czy to na necie sa jakies kanały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Na Pulsie od 27.08 będzie leciała 3 seria serialu Lombard. Życie pod zastaw. Osobiście bardzo mnie wciągnął więc na pewno będę oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lombard, trudne sprawy, dlaczego ja itp. -wszystko na 1 kopyto już do znudzenia, nic sensownego ciekawego nie ma w tej telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN reklamuje jakiś nowy serial, z Agatą Kuleszą i Joanną Kulik, tytuł to chyba "Pułapka", ma lecieć w niedziele o 21.30 czy coś takiego, chyba od 9 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówcie co chcecie ale ja nie lubię Agaty Kuleszy , nie rozumiem jej fenomenu, w rodzince pl. jest beznadziejna, watpię bym polubiła z nią serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Ja tam akurat bardzo lubię Lombard :) wciągnął mnie od pierwszego odcinka więc teraz jak puszczają 3 sezon to oglądam codziennie;D To taka moja chwila relaksu po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×