Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAkacjaxxx

Męskie zachowanie

Polecane posty

Gość gośćAkacjaxxx

Witam, Proszę o opinie panów;) dlaczego na początku znajomości najpierw się otwieracie, jesteście bardziej wylewni w uczuciach, a następnie jest nagły zwrot w tył i się chwilowo wycofujecie? Ciekawią mnie powody;) bo podobno jesteście nieskomplikowani.. to czego się tak boicie? Że wybranka za bardzo wam się spodoba i się uzależnicie od niej uczuciowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba poprostu zaczynamy się zastanawiać. Myślenie kobiet raczej mi się wydaje jest bardziej stateczne. Mają sowje piorytety. Faceci często się zdarza że do końca nie wiedzą czego chcą. Widzę to na swoim przypadku . Mimo że było ok , zaczynasz się zastanawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka sama sobie odpowiada :-( psychiarta sie Klania :-( skoncz z pisaniem tego syfu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt." autorka sama sobie odpowiada smutas.gif psychiarta sie Klania smutas.gif skoncz z pisaniem tego syfu!!!! " To ja sama tak uważam, ale może są jeszcze inne argumenty... ciekawi mnie jakie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważamy ,czy warto wejść w taki związek . Kobiety mają taki dziwny myk ,że lubią po usidleniu faceta go zmieniać . Nagle jego hobby ,które było takie super zaczyna przeszkadzać itd. Faceci to widzą i oceniają co warto ,a co nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×