Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny czy spicie w majtkach czy bez? Temat na serio

Polecane posty

Gość gość

Cierpie na nawracajace infekcje intymne i wczoraj na blogu mamaginekolog znalazlam post , ze powinno sie spac bez majtek bo to m.in dezynfekuje miejsca intymne... Ja od zawsze spalam w majtkach bo bez bylo mi zimno i mi "podwiewalo" kiedys nawet zlapalam zaplenie pecherza. jak jest u was , jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mam pizame, to bez majtek. Ale tak to sobie nie wyobrazam z golym tylkiem spac. Trzeba wtedy chyba codziennie posciel pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bez,w koszulce nocnej, nie lubię w w spodniach czyli ogólnie w piżamie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,15 mam ginekolog pisze , ze wlasnie nie trzeba... bo jak nie nosimy majtek to sluzu nie wydziela sie duzo mniej a majtki tylko pobudzaja do tego ze ten sluz sie leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę spać majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam ten post i w zasadzie zgadzam się co do sprawy, że spać powinno się w przewiewnej bieliznie (koszuli, piżamie itp.) a nie w ciasnych majtkach, które nie pełnia żadnej funkcji podczas snu. Ale na infekcje intymne to raczej trzeba silniejszej broni niż tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koszulkę, albo nago Pościel piorę wedle potrzeby :-) Wystarczy się myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam spać w majtkach siateczkowych. Takich jakich się używa w czasie połogu. Są przewiewne, a jednak nie masz gołej pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja śpię bez, w majtkach tylko w czasie okresu i bardzo tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_gdy byłam w szpitalu to rzeczywiście miałam spodnie i góre czyli piżame, ale w domu?po co, zawsze koszulki za kolano i dłuższe. W spodniach czy spodenkach krok wcina się w krocze ,nieprzyjemnie i niehigienicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mieć swobodę podczas snu i śpię bez, jedynie jak mam okres to niestety muszę mieć majtki, żeby mieć do czego podpaske przyczepić, chyba że czasem tamponu użyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu obrzydliwe? sama natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W majtkach. Mam tak od zawsze, nie lubię spać bez. Infekcje intymne miałam może 2 razy w życiu (mam 34 lata), więc raczej to nie szkodzi. Za to bardzo duży wpływ ma cukier, najlepiej zredukować go w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śpie wcale, czuwam. Obawiam się bowiem, że przez sen może się cos stać mojej najcudowniejszej kruszynce <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście bez majtek. W ogóle to śpię nago ale jeśli zrobi mi się zimno to piżama bez majtek lub koszulka bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spodniach czy spodenkach krok wcina się w krocze ,nieprzyjemnie i niehigienicznie . xxx Jeżeli ma się za małe, to faktycznie. Piżamy sa luźne i nic się nie wcina, nawet normalne spodenki w odpowiednim rozmiarze się nie wcinają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.50 Może się nie wcinają ale dotykają krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 zgadzam się z Tobą. To niehigieniczne. Zawsze śpię w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja śpię nago, i latem i zimą. Jeśli chodzi o infekcje intymne, to wywoływane są nie tylko środkami piorącymi i sztucznymi materiałami, ale i środkami higienicznymi niestety. Podpaski i tampony mają w sobie chemię, która bynajmniej nie wpływa korzystnie. Mam 35 lat, żadnej diety (jem wszystko, łącznie z cukrem), za to wychowana jestem ''naturalnie'', jak najmniej sztuczności i chemii. Infekcji i grzybic nie miałam nigdy, nawet taplając się w bagnie na kursie survivalowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię nago, infekcje mam bardzo rzadko. Pierwszą miałam w wieku prawie 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez. Sama koszula nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez. W lato nago, w zimie koszula nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez majtek w pizamie. Nieważne czy spodnie czy spodenki krotkie. W majtkach jak w haleczce/ koszulce. Z gołą doopą nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pizamie bez majtek albo koszulka + majtki. btw, naprawdę się z was te śluzy leją, że aż pościel brudzicie? :-D Ja jestem mokra tylko kiedy jestem podniecona, tak normalnie to przecież po nogach mi się nie leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A własnie, że się wcinają spodnie lub spodenki nawet lużne, to przeszycie się wcina. W majtkach to już całkowicie nie tylko podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14"55 no jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samych majtkach i koszulce i nigdy nie mialam zadnej infekcji, a juz ponad 30, ale tez majtki zawsze z bawelnt i nigdy stringow. Tampony zamiast podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię bez majtek. Bardzo rzadko zdarza się, że śpię w zwykłej podkoszulce na ramiączka to wtedy mam też majtki, bo jest bardzo krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×