Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MyszekZSamosi

Pytanie do kobiet :) Wstawianie do internetu swojego nagiego ciała

Polecane posty

Zrobiłaś coś kiedyś takiego? Wstawiłaś gdzieś swoje nagie zdjęcie, lub filmik gdzie np siedzisz w rozkroku i się masturbujesz? Anonimowo, dla opinii nieznanych ci ludzi, lub podcienienia wynikającego z myśli, o tym ze ktoś to zobaczy, lub swojemu przyjacielowi/partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvii
ja wysylam. mowia mi co mam robic np. kleczec nago z szeroko rozstawionymi nogami, pisac na nagim ciele ich imie, zdjecia cipki, klamerek na cyckach, filmik z wibratorem, jak sikam. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E za pieniądze to to nie jest podniecające, chyba ze cię to kręci ze musisz akurat robić to, co ktoś ci każe ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robie tego za pieniadze. Podnieca mnie rozkaz. Np. zdjac majtki w pracy i chodzic bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvii
To sa faceci ktorych poznaje na stronach bdsm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ciekawe :) Co było najbardziej ryzykowną rzeczą jaką robiłaś? Zostałaś kiedyś nakryta przez niewtajemniczonego :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvii
na plazy mialam zrobic zdjecie cyckow. kilka osob widzialo. w pracy sciagnelam majtki przy kolezance (nie widzialam jej, mam nadzieje ze nie zauwazyla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze nie brzmi jakoś mega ekstremalnie :) Ale z majtkami to juz dość ryzykowne :) A podnieca cię np opisywanie takich rzeczy, czy nie robi to na tobie wrażenia, i wolisz pokazywać dowody :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvii
Nie podnieca mnie pokazywanie. Ale oni mi nie daja wyboru. I to mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) Czyli twój fetysz nie ma niczego związanego z ekshibicjonizmem, tylko z byciem w pełni kontrolowaną. Nie uważasz ze w łóżku byś osiągnęła większe zadowolenie z bycia kontrolowaną, niż w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvii
pewnie ze tak uwazam. szukam odpowiedniej osoby w mojej okolicy. niestety o TAKIEGO faceta nie jest latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×