Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToNieZart

Dużo młodszy adorator

Polecane posty

Gość ToNieZart

Podrywa mnie facet młodszy o 15 lat, sama już jestem po rozwodzie i po 40-tce...Ktoś miał podobną sytuację? Co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego ci taki pyzaty smark? przecież w twoich oczach zawsze będzie niezdecydowanym, niedojrzałym, fochatym chłoptasiem, w sumie nie bez powodu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieZart
Korzystać... Łatwo mówić, a jak to powiedzieć rodzinie, zwłaszcza że on poważnie do tego podchodzi, a jeden z moich synów ma 16 lat i sam już przyprowadza dziewczyny do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta bajkopisarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieZart
Nieodpisujecie... podbijam i opisze lepiej temat. On skończył politechnike, pracuje, mieszka sam i poczuł coś do mnie, w jego pierwszej pracy, parę ładnych lat temu byłam jego przełożoną i sobie o mnie "przypomniał". Co robić, bo ja nie bardzo odwzajemniam, tego co on do mnie czuje.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij fotografowac te klucze latajacych swin. Emigruja do cieplych krajow, czy sa caloroczne w naszym klimacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie odwzajemniasz to w czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odwzajemniasz? Czyżby? A to rozglądanie się na boki na spacerach, szukanie go wzrokiem, ubieranie się pod jego upodobania? Czym to spowodowane jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieZart
Problem mam w tym że on nie jest taki zły i zaskoczył mnie swoim zainteresowaniem, bo uważałam się za "matrymonialną emerytke", że nikt się już mną nigdy nie zainteresuje... Trochę głupio tracić go całkowicie, żeby się obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w tym wieku nie zapewni Ci nic oprócz doraźnego dobrego ********* szanse że wyjdzie z tego długotrwały związek są minimalne. Zastanów się czy tego chcesz i czy w to wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ci sie wydaje ze cie podrywa, moze jest po prostu mily a ty to zle odbierasz.albo jestes szefowa w pracy i chce cos wysepic, urlop, podwyzke, awans.Na pewno nie jest toba zainteresowany, nie mowie zlosliwie, jestem kobieta w podobnym wieku.jesli bylby mlodszy np do 5 lat to mozna by sie zastanowic, sama mam meza rok mlodszego ale powiem ci ze roznice wieku widac, bo ja staro wygladam a on mlodo, wiec sie dziwia ludzie co nie znaja naszego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes matrymonialna emerytka, ale sa i faceci w twoim wieku.co bys powiedziala jakby twoj syn przyprowadzil do domu 30-latke?nawet sie nie zastanawiaj nad tym mlodzianem, po prostu olej cala sprawe, z tego nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj, mógł tez założyć się z kolegami ze poderwie szefowa i przy okazji będzie miał fory w pracy, jakieś profity z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara babo przestań już zmyślać te "historyjki", nudne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to prowo, ale ja znam prawdziwy przypadek. Mój kolega w wieku 19 lat poznał 33 letnią mężatkę. Ona do niego przyjeżdżała z sąsiedniego miasta. Ich spotkania oparte były wyłącznie na seksie. Bardzo mu jej zazdrościłem gdyż wtedy jeszcze nie uprawiałem seksu ani nawet nie całowałem się z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze później możesz mu ją odbić. Hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezębnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.59 Nic z tego. To historia z lat 80 tych. Ta mężatka ma obecnie ok.65 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×