Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet spotkał się dwa razy

Polecane posty

Gość gość

Na drugim spotkaniu był seks i kontakt zaczął zamierać. Czy to znaczy, że mnie zaliczył i zostawił? :O Wcześniej pisaliśmy miesiąc prawie całymi dniami. Teraz kilka smsów dziennie, jest inaczej. Nic nie proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał to na czym mu zależało i już mu nie zależy, logiczne. Albo seks był beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdobyta forteca zdobywcy już nie podnieca" Do tego dodam, za łatwo i za szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez spotkalam sie z facetem dwa razy. Zero seksu,pocalunkpw. Po drugim juz sie nie odezwal. Nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdobyta forteca zdobywcy już nie podnieca" Do tego dodam, za łatwo i za szybko.. x Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz po prostu cieszyć się z dobrego sexu? Nie każdy po 2 spotkaniach zakochuje się na zabój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty też go zaliczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak biedna dziunia przecież on ją wykorzystał oj oj. Chciałaś z nim iść do łóżka i poszłaś nie odezwał się i trudno nie pierwszy i nie ostatni. Kobieta też ma prawo do niezobowiązującego sexu bo nie uwierzę że się w nim zakochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co z wami? Na drugiej randce już doopy dawać? Szok! Szanujcie się, chociaż udawajcie :-) Kogut goni kurę w koło kórnika, druga krzyczy - po co tyle biegasz i tak cię wydoopczy? - jeszcze jedno okrążenie, niech wie, że nie byłam łatwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.47 - co za brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pokazalas że jesteś łatwa i nic z tobą nie warto zaczynać , nie chce cię martwić ale jak oddalas mu się szybko to ma cię za " w sam raz na raz " ciebie już jako żony nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze pokazalas mu że jesteś masakraycznie łatwa a po drugie facet musi się postarać a nie dostać na tacy , idiotki daja na pierwszej randce a później się dziwią ze robią za wór na nasienie a w innych porządnych się zakochują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym był tym facetem już bym nie traktował cię poważnie, jesteś za łatwa na żonę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37 ktoś kto daje byle komu to nie jest kobieta tylko menelica , na miano kobiety to trzeba sobie zasłużyć , mieć jakieś kobiece cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób na pozbycie się szansy na miłość " daj na którejś z pierwszych randek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co się dziwisz? Sama też chciałaś seksu. Nikt cię nie zmus. Więc potraktuje to jako jednorazowa przygodę. A jak będzie zależeć ci na facecie to zainteresuj go swoją osobą a nie szybkim seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma Cie za łatwa, szybko Cie zdobył i mu się znudzilas, nawet nie.licz na to ze bedzie Cie traktowal jak potencjalna partnerkę, on ewentualniensie odezwie jak będzie chciał opróżnić jaja i nie będzie miał innych opcji. Sama z siebie taka zrobilas to teraz się nie dziw. Trzeba bylo myśleć mózgiem a nie c...a. I owszem, Zdarzają się związki w których na pierwszych randkach był seks, ale rzadko, chyba tylko wtedy gdy facet OD RAZU się zakocha, wtedy nie kalkuluje w kategorii ,,łatwa lub nie łatwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo seks go nie zachwycił, albo po prostu nie było między wami jednak chemii. Ja jestem w długim, szczęśliwym związku a w łóżku wylądowaliśmy na 2 randce, bo oboje nie mogliśmy się powstrzymać ;) Tu nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
e tam , czasami dlugoletnie zwiazki zaczynaja sie od lozka .. Po prostu nie przypadlas mu do gustu wiec stwierdzil , ze Cie zaliczy a pozniej zostawi :p Bez zaliczenia tez by Cie zostawil.. Cos mu nie zagralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...:) Jakby planował z tobą przyszłość być może miałabyś seks tylko z nim a tak przy takim podejściu możesz mieć jeszcze z wieloma mężczyznami, może któryś okaże się tym odpowiednim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 bardzo wątpię , tak sobie wmawia każda z bogatą przeszłością lozkowa która nie ma pokory i nie umie stanąć twarzą w twarz z prawdą , że ktoś kto jest łatwy nie umie kogoś zachwycić osobowością to nie jest dobry materiał na resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że jeśli osoba jest dorosła i wolna /szuka partnera ma prawo uprawiać sex wtedy kiedy ma na to ochotę. no ale wiadomo kobieta to szmata ale facet to super jak zaliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo ale nie ma honoru , nie ważne czy facet czy kobieta , ludzie powinni mieć jakieś zasady a nie wystawiac doope jak zwierzęta , dziś ludzie żyją jak fleje bez żadnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwie się jak nie będzie miał gdzie opróżnić jaj, także nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kobiety daja na prawo i lewo i dzięki temu spada szacunek do wszystkich kobiet także tych normalnych , które się szanują i daja sobie czas ma takie rzeczy wola się poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
honor a sex jeśli tak to wszyscy czekaliby do ślubu zluzuj sex jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest dla ludzi to prawda , ale z vaginy też mię można robić publicznego szaletu do robienia sobą komuś ulgi albo być dla kogoś etui na fifroka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie napisała ile razy wcześniej uprawiała sex. Ja w czasach szukania partnera jeśli z facetem z którym zaiskrzyło w rozmowach z którym na kilku randkach czułam się dobrze( nie ze wszystkimi tak było oczywiście bo czasem faceci okazywali się beznadziejni) uprawiałam sex dość szybko czasem było coś dłuższego czasem nie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś ochotę na seks na drugiej randce i on miał, więc to wasza sprawa. Pisanie że jesteś "łatwa" itd to bełkot prawiczków-koniotrzepów i można olać ich "mundrości". A co relacji z tym facetem, to seks z tobą mógł być jednak dla niego słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być koniotrzepem niż cichodaja która udaje damę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×