Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet spotkał się dwa razy

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie tłumacz smutny prawiczku-onanisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz tania atrakcjo w każdej dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
gość dziś 11:44 bardzo wątpię , tak sobie wmawia każda z bogatą przeszłością lozkowa która nie ma pokory i nie umie stanąć twarzą w twarz z prawdą , że ktoś kto jest łatwy nie umie kogoś zachwycić osobowością to nie jest dobry materiał na resztę życia XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX przypominam , ze randki DOROSLYCH wygladaja nieco inaczej :) Mozna miec bogata osobowsoc ,ale sex to sex.. jak ktos ma 35 lat nie bedzie sie trzymal za rece do 5 randki ... Na jakim Ty swiecie zyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli im starsza kobieta tym bardziej łatwa ? Dno, ja mam 40 lat chodzę na randki ale nie daje byle komu , wiek nie upoważnia do wypinania się jak krowa do kogoś kogo się nie zna , obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze ale nie masz ochoty przespać się z kimś z kim chodzisz ? Bo ja jak się zauroczę i facet we mnie też to sex jest dla mnie wtedy w porządku na co mam czekać Twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
a najgorze sa wlasnie takie " cnotki niewydymki " :) Tylko saczam jadem bo sa niedor****ne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego to był tylko seks, bez uczucia. Po prostu miał ochotę Cię bzyknąć i to zrobił, a Ty pewnie myślałaś, że w przyszłości Ci się oświadczy. To była druga randka, a Ty rozłożyłas przed nim nogi. Czego Ty się spodziewałaś? Nawet gdyby się w Tobie zakochał, to skoro nie masz szacunku do samej siebie, to pewnie dwa razy by się zastanowił czy brnąć w to dalej. Przykro mi to mówić, ale ja nie chciałbym żony, która rozebrała się na drugiej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
bez przesady :) najgorzej to do wszytskiego podchodzic z agresa i brakiem zrozumienia. Jak byla chemia to poszli do lozka.. Jakby go trzymala do 6 randki to i tak by ja zostawil ... albo by ja zostawil bez seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.33 - kolejny zakompleksiony koniotrzep i jego "mundrości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×