Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek9081

Brak drugiej połówki

Polecane posty

Gość Tomek9081

Witam jestem Tomek mam 23 lata czuje się samotny. Zdecydowałem się napisać o tym bo nie mam żadnego pomysłu jak to zmienić. Może zacznę od samego początku. Jak miałem te naście moje życie towarzyskie było super non stop nowe znajomości imprezy jakie s wypady itp. Miałem 4 dziewczyny w tym 3 to były zwykłe nie porozumienia. Zdrady kłamstwa jakie s dziwne akcje. Ostatnia moja dziewczyna była starsza o rok było naprawdę dobrze. Zero kłótni jakiś tajemnic. Tylko po 3 miesiącach bycia ze sobą pojechała na 2 miesiące za granicę w tym czasie po prostu nie chciałem żeby miała mi za źle że gdzieś wychodzę jak jej nie ma czy coś. Po jej powrocie zamieszkalismy że sobą ale to był tylko miesiąc bo już od samego jej powrotu zachowywała się dziwnie. Tajemnice mniej czułości obojętność. Próbowałem z nią porozmawiać poważnie i w końcu mi powiedziała że nie jest gotowa być dziewczyna dla chłopaka i się wszystko skończyło wróciłem do rodzinnego domu. Próbowałem jeszcze to jakoś poskładać. Próbowałem porozmawiać z nią ale ona się uparla że tak będzie i koniec. Ciężkie rozstanie bo naprawdę się zakochałem, ona pokazywała mi to że czuje coś do mnie że też ma dłuższe plany wobec mnie A wszystko się skończyło. Od 3 miesięcy jestem typem samotnikA jest tylko praca dom treningi i mecze bo gram w piłkę. Od tygodnia zaczyna mi to poprostu przeszkadzać chciał bym mieć kogoś bliskiego ale nie wychodzi mi to nie mam za bardzo z kim pogadać nawet bo nie utrzymywała praktycznie z nikim kontaktu przez ostatni czas. Próbowałem nawiązać nowa znajomość gdzieś na ulicy niestety nie wyszło. Również próbowałem przez Facebooka ale również nic. Odnoszę wrażenie że kobiety nie są mną zainteresowane. Możecie mi podpowiedzieć co zrobić żeby to się zmieniło? Jestem zwykłym chłopakiem. Wysoki szczupły który chce mieć swoją drugą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca, sąsiadki albo ich córki ? Teraz może resztki sezonu plażowo-basenowego wykorzystać ? Ja poznałam swojego faceta w knajpie. Ja byłam ze swoimi znajomymi a on ze swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i 3 miechy bez pary to krótko, myślę, że niedługo kogoś fajnego znajdziesz. A jak poznać kogoś przez fb ? Zaczepić kogoś obcego na podstawie jego zdjęć czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy z treningów po knajpach nie chodzą ? Nie wierzę. Zabrać się z nimi puki pogoda dopisuje, żeby łazić po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące bez partnerki to długo? Chłopie, ja miałem 1,5 roczną przerwę. Co powiesz autorze na to, że przez 1,5 roku nie dotykałem kobiecego cycka, a ty z powodu marnych 3 miesięcy posuchy robisz tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz 3 miesiące A wcześniej dwa lata byłem singlem. A gram w takiej drużynie w której wszyscy mają dziewczyny żony i rzadko gdzieś chodzą po knajpach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej Maleńczuk opisuje w swojej książce, jak to we wczesnych latach młodzieńczych interesował się sportem. Sport na chwilę odciągnął go nawet od ćpania i picia a nawet palenia. Otóż zaczynał on od wioślarstwa i nawet miał dobre wyniki ale...dziewczyny, które tam trenowały to były brzydkie, wielkie babo-chłopy, więc zmienił dyscyplinę na lekkoatletykę :D Tam był lepszy towar. Może to jest myśl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie poprzednicy, 3 miesiące, 1,5 roku itd. A co ma powiedzieć chłopak, który w wieku 22 lat nie tylko nigdy nie trzymał kobiecego cycka ale nawet się nigdy nie całował z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szczota
Ja mam 36 lat i nie miałem intymnych kontaktów cielesnych z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku jest to piłka nożna. A z tymi knajpami to tak na dwa razy mam taka pracę A raczej służbę że przy jakiś problemach mogę wylecieć z niej więc czy jest sens ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 17 lat bez faceta i seksu. W przeszłości zostałam bardzo zraniona i się zamknęłam na relacje. Teraz mam 39 lat. Czy spotkam jeszcze tego jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam Szczota, nie wierzę,wkręcasz nas. Miałeś dużo czasu. W szkole średniej i na studiach jest masa okazji na to aby poobmacywać się z dziewczyną. To nie możliwe aby przez ok. 10 lat nie mieć ani jednej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że jesteś niewiele wart i dlatego nie wychodzi ci z kobietami. Dowartościowujesz się swoim wzrostem tak jakby to była jakaś Twoja wielka zasługa czy powód do dumy. "Wysoki, szczupły który chce mieć drugą połówkę" - czyli wysoki może sobie chcieć a niscy to już nie mają prawa do dziewczyny? To się nie dziw że jesteś sam, z taką pogardą wobec tych którzy nie wygrali wzrostu na loterii genetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szczota
Nie wkręcam. Wszystko jest wypadkową. To co z człowiekiem zrobi otoczenie. Głupka, idiotę. Jeżeli za młodu człowieka zdołują to potem to zostaje. A teraz to już mam to gdzieś i sam nic nie zacznę. Może za jakiś czas to się zmieni. Nie można powiedzieć że nie jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam Szczota, a co się stało? Dlaczego winisz otoczenie? Opowiesz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się tym nie chwalę że wysoki szczupły. Napisałem to żeby coś o sobie powiedzieć. Nie przeszkadza mi to że ktoś jest niski bo każdy jest inny. Może ty masz z tym problem. Szczupły jestem bo bardzo dbam o swoją kondycję oraz budowę ciała i nie mam żadnych kapleksow e tym temacie ani się tym nie chwalę jak wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×