Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak kobieta nie kosztuje to się jej nie szanuje!

Polecane posty

Gość gość

Taka jest niestety prawda. Mężczyźni szanują tylko kobiety, które dużo ich kosztowały. Jeśli dziewczyna jest typową romantyczką, jest do bólu uczciwa, nie wymaga od faceta prezentów, drogich wyjazdów, niespodzianek to on bardzo szybko ją oleje. Takie kobiety, które są z facetem tylko z miłości najczęściej są też zdradzane i porzucane. Mężczyzna musi mieć przekonanie, że dużo środków zainwestował w związek i wtedy będzie wierny i zapatrzony w swoją kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wówczas ogarnia go ból d**y że tyle wydał i mu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy w oczach faceta kobieta jest o wiele bardziej cenna. Jeśli dziewczyna chce wszystko dzielić sprawiedliwie i nie wymagać wydatków od faceta to strzela sobie w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe myslenie malolata ktory niema pojecia co to milość,jak bym mial kupic se kobite prezentami to juz wolal bym do burdelu isc taniej wychodzi:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 I kto tu jest małolatem? Ja nie piszę o dyskotekowych dajkach tylko o kobiecie, która może zostać żoną faceta i matką jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taka prawda. Dlatego nawet jak kogos pokocham to bede mu stawiać warunki, niech zaspkaja moje zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooh... czyli prostytutki bardzo sie szanuja. w koncu trzeba je kupowac. a byle pierwszej lepszej majacej sie za osmy cud swiata niby czemu sie nalezy? za widzimisie? za stawiane warunki? no to przydaloby sie conajmniej spelniac warunki, ktore ktos wam stawia. no, chyba ze potraficie tylko siebie "cenic" a innymi pomiatac - to jest jednak godne tylko calkowitej pogardy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne brednie autora/autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka prawda faceci zdradzają oszukują , trzeba zdzierac z nich ile wlezie pokazywać kto rządzi , ja też byłam dobra i żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka prawda, baby manipuluja, pasozytuja, wrecz okradaja - taka ktora sie wycenia jak towar w sklepie nalezy dokladnie jak towar traktowac - uzyc i wyrzucic, niech znaja swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorka. Jestem młoda żona (26l). Nigdy nie oczekiwałam prezentów, przez 7 lat wyjechaliśmy tylko raz na 2 dni nad morze. Nawet nie pamiętam kiedy byłam coś sobie kupić, bo szkoda mi kasy na siebie. Nigdy nie liczyły się dla mnie rzeczy materialne. Jedyne czego chciałam od męża to miłości, czułości, zainteresowania trochę moja osoba. Jak widać to za dużo i gowno mi z tego przyszło, więc taaak materialne suki mają lepiej. Takie to na rękach noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żadnej smieciu nie użyjesz bo jesteś wyrzutkiem społecznym , ty co najwyżej możesz robić za dywanik dla kobiet ktore się cenią i wytra ci buty w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak komuś nie pasuje że na kobietę trzeba bulic niech sobie zrobi związek partnerski z facetem i zostanie gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 ty zlamanego grosza warta nie jestes, do rynsztoka, z ktorego pochodzisz, to sie smieci wyrzuca a nie szuka w nich kamieni szlachetnych:D a jak ktorejs nie pasuje, ze sprzedajac sie jest traktowana przedmiotowo - to niech sie przestanie sprzedawac jak zwykla prostytutka, tylko desperaci albo zboczency taka moga sie zainteresowac na dluzej. ewentualnie pozostaje wam zostanie lesbami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest w sumie..ja nigdy nie wymagalam fundowania kolacji,drinków,prezentów i byłam zlewana chociaż się staralam,dbalam itp .A kolezanki które wymagają stawiania wszystkich wyjść,prezentów,kwiatów maja wziecie i większość facetów szybko się oświadcza i ciągle są w podróżach a co tydzień nowa Pandora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w związku ona więcej wydawała zawsze na mnie jak ja na nią i szanuję ją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nigdy nic nie kupował , odszedł do innej i zafundował skrzypce za 800 zł , od faceta trzeba wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chcesz byc d***** to badz twoja sprawa ale nie oczekuj porzadnego mezczyzny bo taki wlasnie wiaze sie z milosci a d***** omija szerokim lukiem. Przestan leciec na dupkow to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzypce za 800? jakies tandetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko każdy facet to DOOPEK jak widzi że ma przed sobą sierotke marysie ktora nic nie chce , mnie zostawił każdy facet , koleżanki które nie boją się stawiać rzadan są wręcz czczone, mówi się że kobiety lecą na bad boy ale faceci też lecą na pewne siebie bad girls które wiedzą czego chcą od życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak niektóre mogą brać od faceta cokolwiek i to jeszcze z roszczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą bo nie udają fałszywej matki Teresy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma być dla faceta wyzwaniem a nie zastraszonym kundlem, kura domowa i lizidoopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja matka Teresa hahah. Chyba cię p****ało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia, twoje koleżanki, które stawiają "rządania" prócz tego najprawdopodobniej odebrały również poziom edukacji wystarczający do poprawnego porozumiewania się jezykiem ojczystym w mowie oraz piśmie. Więc po jakie licho usiłujesz się porównywać do kogoś, komu do pięt nie dorastasz? Ogarnij się, dzidzia, i na przykład - doedukuj. Albo trochę kulturą sie zainteresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka skromna cicha obiadki dom , facet jej nie szanuje drze się na nią w deszcz nawet do domu nie podwiezie a ma w pracy koleżankę , cała w silikonie barbie której wszyscy usluguja, ja wozi za darmo do lekarza na kontrolę swoich silikonow , mimo że ma faceta , lizcie doopy dalej facetom to wam jawnie na twarz będą srali i kochanki przyprowadzali którym kupią wszystko czego wam nie dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet albo kobietę szanuje albo nie i basta , zazwyczaj ci którzy kobietam nic nie kupują mają na nie wyrabane , dziś nie pamięta o drobiazgach jutro o pozmywaniu naczyń a po jutrze o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromne kobiety są kopane w doope jak psy i zapominane raz dwa , trzeba się odwalic zainwestować w siebie , pięknie wyglądać , mieć pazur a od faceta wymagać , wymagać i jeszcze raz wymagać bo inaczej się szybko znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest jak taka jedna z druga myślą że jak zrobią obiad w rozwleczonym dresie z tlustymi włosami to ja będzie kochał :D hahahaha , takie są pierwsze do odstrzału , druga koleżanka , całe życie na utrzymaniu faceta , obiad robila jego matka ona placem do niczego nie kiwnela ale zawsze umalowana piękna seksowna a on zapatrzony w nią jak w przenajswietrzy obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×