Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobieta nie kosztuje to się jej nie szanuje!

Polecane posty

Gość gość
Druga ciotka całe życie na utrzymaniu wujka , a ciotka to jego oczko w głowie wycalowana po doopie aż miło , moja matka ciężko całe życie pracowała na wszystko , nawet głupiej czekolady na urodziny ojciec nie kupi , roszczeniowe kobiety są traktowane bardziej po kobiecemu a pracowite jak robol od zarabiania kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta zachowuje się jak księżniczka to tak też będzie traktowana. Jeśli zachowuje się jak wyrobnik to nie dostanie nic poza poleceniami sprzątania, gotowania, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc singielek to wlasnie takie ksiezniczki, krolowe remizy ktorym sie za duzo wydawalo. nieliczne sa z wlasnego wyboru i szczesliwe dzieki temu. badz sobie kloda z drewna, badz, tylko potem pretensje miej do siebie, nie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta zachowuje się jak księżniczka to tak też będzie traktowana. Jeśli zachowuje się jak wyrobnik to nie dostanie nic poza poleceniami sprzątania, gotowania, itd. x Jak kobieta zachowuje się jak "księżniczka" to 3/4 facetów ucieka od takiej jak najdalej. Nikt nie chce być z jakąś pustą lalą która ma nasrane we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka opowiada brednie. Mam faceta, zawsze za mnie placi a i tak w pewnej sytuacji poswiecal wiecej uwagi kolezance i z nia gadal a mnie zignorowal. ALE po kiego grzyba na pierwszej randce rzucacie sie do placenia dla siebie, nie wymagacie prezentow? Faceci potem z takich robia sobie JAJA. Na kafe nawet ktos pisal, ze “malolata szybko dala i jeszcze za siebie na festiwalu placila”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzyłyscie mi oczy. Szkoda że tak późno. To wszystko racja. To się potwierdza w mim małżeństwie już zakończonym i u znajomych. A nigdy nie zwracałam na to uwagi . Małolaty, weźcie to sobie do serca, póki jeszcze możecie wymagać. Bo w pewnym wieku (po 30) to można albo zostać sama z wymaganiami albo z kimś kto Tobą pomiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę, że laska jest roszczeniowo nastawiona i zgrywa księżniczkę to od razu ją olewam. I wielu facetów tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:31 Roszczepiowa, bo ksieciunio za kawe nie zaplaci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłaci, zapłaci, jak widzi, że dziewczyna fajna i nie zgrywa królewny z drewna. Ta kawa to dla was roszczeniowych pseudoksiężniczek wieczny "argument" tutaj, jak nie ma już czego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 Nawet do glowy by mi nie przyszlo, zeby cos wymyslac z braku argumentow. Wow, musi nie byc z drewna. To wtedy panicz zaplaci? Jezeli mam faceta a on nie placi za kawe, obiad itd., to co on jest w stanie? Zalosne. Jezeli jest ze mna, to widocznie chce byc, wiec co niby znaczy krolewna z drewna? Trzeba wymagac a nie narzucac sie z placeniem, bo potem nawet kwiatka nie kupi na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość 2018.08.22 :D :D :D :D. 00 Żeby wymagać to trzeba coś wnosić. Jeśli dziewczyna mi dużo ofiarowuje to o nią dbam, bo nie ma po co szukać innej skoro mi dobrze? Ale jesli już na dzień dobry, żąda i wymaga to po prostu odwracam się na pięcie. Na cholere mi szargać sobie nerwy z roszczeniową dupą, której uczucia są skierowane do mojego portfela, a nie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 Co ma wnoszenie czegos do placenia? Rozumiem dzielic sie kosztami w malzenstwie albo kiedy mieszka sie razem, ale nie gdy mowimy o tzw. “chodzeniu ze soba” i mieszkaniu oddzielnie. Widze, ze na kazdym spotkaniu dziewczyna placilaby za siebie nawet za wode :D Zalosne. Co ma wnosic? Jezeli sa razem od jakiegos czasu, sypiaja ze soba, to nie placi za kawe, obiad, kino itd. Jezeli wg niego nic nie wnosi, to po co z nia jest i marnuje jej miesiace/lata? Niech w takim razie zerwie, wtedy nie bedzie placil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 Na dzien dobry to zadne wymaganie, ze jak sie poznaja i ida na kawe, to on ma placic. Normalna rzecz. Jak go nie stac, to nie w samotnosci wali konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa ostatnie przykłady to modelowe przykłady roszczeniowych kretynek - królewien z drewna. Drogie kretynki - tu chodzi o postawę kobiety i jej nastawienie. Jeżeli z góry oczekuje, że facet za nią płaci, bo "powinien" to się na taką z góry leje. Bo to roszczeniowy babiszon, który potem taki sam będzie w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma placic, bo tak? wiec macie conajmniej dobrze obrobic po spotkaniu galke. bo placi. nie? fora ze dwora. na roszczeniowosc najlepiej odplacac symetrycznie - roszczeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 A co? Kobieta ma placic za siebie i jeszcze sie z tym narzucac? Ciekawa jestem, jak poznajecie, ze ktos z gory oczekuje placenia za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano tym, że pod koniec spotkania gdy przychodzi do płacenia kobieta wykonuje gest sugerujący że chce zapłacić za siebie. Wtedy z wielką przyjemnością mówi się jej: nie wygłupiaj się, ja zapraszam. Ale jak widać, że gdy dochodzi do płacenia i lala nic, zero reakcji, to już wiadomo, że ma się do czynienia z pasożytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 Pod koniec spotkania facet z godnoscia mowi “zaplace i mozemy isc”. Nadgorliwoscia nic sie nie osiaga, jeszcze pod koniec zwiazku facet wysmieje, ze zawsze dala i jeszcze moze placila za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 Z WIELKA przyjemnoscia patrze, jak facet chce sie na tyle przypodobac, ze sam oznajmia, ze zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:10 Mnie mój były właśnie wyśmał, że miał mnie za darmo mimo, że bardzo go kochałam. Powiedział, że nic nie musiał z siebie dać, a i tak cytuję: "byłam jego psem". Jako gówniara myślałam, że najważniejsze jest być uczciwym, szczerym i wiernym, pieniądze nie są najważniejsze, a miłość nie zna gierek. Jak widać to g****o prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 Bardzo wspolczuje. Mam podobne przezycia. Facet co prawda placil, ale na koncu zwiazku powiedzial, ze jestem zbyt wrazliwa, mam paranoje, ale i tak zawsze daje. Stad moje slowa, ze trzeba miec wymagania, szanowac sie i cenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci szanują jedynie pewne siebie i wymagające księżniczki. Taka kobieta jest dla nich wyzwaniem. Najgorsze jest to, że to właśnie księżniczkom są wybaczane zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 Tak, trzeba wymagac. Nie wydaje mi sie, zeby faceci tak latwo wybaczali. Dla nich zdrada fizyczna tez jest bolesna. Znam tylko jeden przypadek takiej pary. Ladna, wymagajaca dziewczyna zdradzila. On podcial sobie zyly, wyladowal w szpitalu, ale w finale wybaczyl. Wciaz sa razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 No widzisz, gdyby zdradziła go posłuszna, pracowita kurka to nie byłoby happy endu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt finansowy to najmniejszy koszt kase dasz i prostytutce, nie znam faceta ktory bu prostytutki szanowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:27 Trzeba być idiotą żeby porównywać seks z dziwką do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:26 Niestety. Kobiete, ktora pokaze, ze z nia nie bedzie latwo, sie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anaogicznie, mezczyzna nadskakujacy babie ze wszystkim, placacy, obdarowujacy to frajer i mameja bez grosza szacunku do samego siebie:D nalezy o tym pamietac i odpowiednio postepowac, zeby sie szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 Komentarz nastolatka. Facet, ktory umawia sie na randki z dziewczyna, nie mieszkaja nawet razem, powinien placic za owe randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×