Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobieta nie kosztuje to się jej nie szanuje!

Polecane posty

Gość gość
facet poucza facetow zaczynajac od "tepe pipy"? hahahahaha dobre:D zapisz sie na jakies kolko teatralne, bo kiepsko ci wychodzi wczuwanie sie w role:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletne niezrozumienie co oznacza slowo "prawiczek". typowe u tepej, nic nie rozumiejacej karyny. obrazenie sie na wytkniecie braku umiejetnosci myslenia, rowniez bedzie bardzo typowe ciag dalszy nastapi: karyna unoszac sie urazona duma pokaze, ze jest karyna. przy okazji usilujac kogos obrazic. chyba zostane wrozbita:D /kurtyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Copy&paste “Jezeli prawiczek nie chce placic, to chyba wlasnie Karyny sa dla niego pozadana grupa kobiet, bo niczego nie wymagaja i latwo daja. Prawiczek strzelil sobie w kolano.” Skoro gada jak najety o Karynach. One placenia nie wymagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i widac kompletne niezrozumienie uzywanych slow. typowy przypadek deewolucji. innymi slowy - karyna w pelni bezsilnosci umyslowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Copy&paste “Jezeli prawiczek nie chce placic, to chyba wlasnie Karyny sa dla niego pozadana grupa kobiet, bo niczego nie wymagaja i latwo daja. Prawiczek strzelil sobie w kolano.” Skoro gada jak najety o Karynach. One placenia nie wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyna, po wielu latach prób, doświadczeń i pracy badawczej odkryła metodę kopiowania tekstu. Klekajcie narody, oto bowiem objawił się geniusz w skali globalnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do karynki nawet nie dociera, ze nie znajac znaczenia uzywanych przez siebie slow powiela tylko swoje bledy. a wystarczyloby sie zapoznac ze slownikiem. "szalenstwem jest robic wciaz to samo i oczekiwac roznych rezultatow" - A. Einstein /kurtyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie kosztuje to się go nie szanuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Copy&paste “Jezeli prawiczek nie chce placic, to chyba wlasnie Karyny sa dla niego pozadana grupa kobiet, bo niczego nie wymagaja i latwo daja. Prawiczek strzelil sobie w kolano.” Skoro gada jak najety o Karynach. One placenia nie wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się Karyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do karyny nie docieraja najprostsze informacje. Zachwycona odkryciem nowej uzytecznosci, musi sie nia teraz przez jakis czas popisywac. oczekiwania na brawa i oklaski za wybitne osiagniecie naukowe nie nastapia gdyz... /kurtyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam tak samo jak ty powtarzasz jedno slowo “Karyna”. Czemu nie sprobujesz z Karyna? Latwa dajka i placi za siebie. Ja mam faceta, ktory placi za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, ty masz faceta, nie ma aż takich frajerów żeby związać się z taką kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, karyna ma sebixa? dopoki sie inna sztuka nie zainteresuje:D rany, jakie to przyziemne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Karyna? Lubicie takie :) Placa za siebie i latwo daja. Nie zaliczam sie do takich. Facet placi za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba nigdy nie zrozumie roznicy miedzy "lubic" a "podupczyc". pewne istotne roznice miedzy plciami nigdy nie zanikna, glupota jest oczekiwac pelnego zrozumienia od biologicznie odmiennych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co "dają" Karyno? Bo w seksie tak samo się daje jak i bierze w przypadku obu partnerów. A, przepraszam, tobie trzeba płacić także za seks, bo masz mentalność prostytutki. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie Karyn, latwo daja d**y, wymagania zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:13 Tak, mam faceta. Czemu by nie? Dlatego z wlasnego doswiadczenia mowie, ze sa faceci, ktorzy placa na randkach/spotkaniach. Jezeli kiedys zamieszkamy razem/wezmiemy slub, to bedzie to wygladalo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom sie wmawia, ze maja płacić za siebie na rankach bo inaczej to pasożyty. Duzo kobiet do tego dostosowuje sie a potem płaczą bo chciały być honorowe a teraz muszę jeszcze męża utrzymywać albo są traktowane jak koleżanki tylko do seksu. A te niby „pasozyty” żyją jak paczki w maśle z fajnymi mezczyznami bo odrzuciły tych co od pasożytów je wyzywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety im mniej kobieta wymaga, tym gorzej jest traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skromne kobiety są kopane w doope jak psy i zapominane raz dwa , trzeba się odwalic zainwestować w siebie , pięknie wyglądać , mieć pazur a od faceta wymagać , wymagać i jeszcze raz wymagać bo inaczej się szybko znudzi

Otóż to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Bzdura. Normalni faceci właśnie takich skromnych kobiet szukają i je szanują.

Tak, tak😄 Szukają naiwniaczek, optymalnego standardu, dwa w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odrzucały mnie baby, które wyżej srały niż dvpę miały - od razu wiedziałem, że pod deklem pustka lub nierówne klepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam całego wątku, bo oszaleje, ale ponieważ dysputa rozpoczyna się od nowa, pozwolę sobie wyrazić zdanie, że kobiety, które kosztują dla samej jeno sztuki kosztowania i jakiegoś rzekomego męskiego "szacunku", kojarzą mi się z utrzymankami. Jakieś młode du.pencje dla starych bogatych dziadów, które ciągną kasę ile się da a w zamiam mają tylko dobrze się prezentować (i w to ładowane są dukaty) i robić swoje w wyrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie czytam całego wątku, bo oszaleje, ale ponieważ dysputa rozpoczyna się od nowa, pozwolę sobie wyrazić zdanie, że kobiety, które kosztują dla samej jeno sztuki kosztowania i jakiegoś rzekomego męskiego "szacunku", kojarzą mi się z utrzymankami. Jakieś młode du.pencje dla starych bogatych dziadów, które ciągną kasę ile się da a w zamiam mają tylko dobrze się prezentować (i w to ładowane są dukaty) i robić swoje w wyrze. 

ale zionie zawiścią potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria. Nie wiem jak Wasze mamy ale moja mama mnie nic nie kosztowała dodatkowo mnie kocha a ja kocham ją i szanuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawa teoria. Nie wiem jak Wasze mamy ale moja mama mnie nic nie kosztowała dodatkowo mnie kocha a ja kocham ją i szanuje. 

Relacja mamy z synem to co innego niż damsko-meska relacja romantyczna- a w zwiazkach nieraz sprawdza sie to co trochę przeczy logice, np. Im kobieta bardziej sie stara i nadskakuje facetowi tym gorzej bo jej nie szanuje i zwykle nie docenia. Zbyt dobrym i miłym nie można byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×