Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starszy facet

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio poznałam starszego mężczyznę, ja mam 23 lata on 33. Nie przeszkadza mi to bo zadłużyłam się w nim, ale nie doszło jeszcze między nami do spotkania, nie w tym rzecz. Czy według was jeśli powiedział mi,że się we mnie zakochał, że jestem wyjatkowa,że wie że to czyste szaleństwo ale tak właśnie czuje. Czy to może być prawdą, czy facet, który jest doświadczony, naprawdę może się zakochać, bez żadnego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczyć można się bardzo łatwo, bo zauroczenie dotyczy zawsze na początku naszego wyobrażenia o danej osobie, jest tu mnóstwo idealizacji i ślepoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze bo juz nie jest na poziomie malolata ale wie co piepszyc by głupią kupić na słowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się zadłużyłaś to oddaj dług i nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką osobę, z którą sie spotykam w pracy od ponad 2 lat. Można powiedzieć, że trochę ją kocham i tak i nie. Wiem, że nic nie może być więcej, ale cieszy mnie, że odwzajemnia moją przyjaźń. Trochę boję się z nią dużo rozmawiać, ale jak już zaczniemy to cięzko przestać, o wszystkim, najdrobniejszych smutkach, rzeczach, z którymi widzę z innymi nie rozmawia. p.s. pożycza czasem na parę godzin niewielkie sumy, ale zaraz oddaje, to w niej lubię :) więc nie jest zadłużona u mnie. Acha, 10 lat młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×