Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża ?

Polecane posty

Gość gość

5 tygodni temu poroniłam (8tc). Tydzień temu robiłam test i wyszła druga blada kreska, test powtórzyłam kilka dni później i rozniez pojawiła się druga kreska. Dziś zrobiłam beta hCg i wyszła 1,87. Co to może oznaczać ? Czy to ciąża ? Czy mogę wykluczyć ciąże pozamaciczna ? Bardzo się tego obawiam. Nie krwawię, z rana pobolewa mnie podbrzusze jak na nadejście miesiączki oraz od jakiegoś czasu pobolewają mnie piersi. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ciąża!!! Ile jeszcze tematów założysz i zacznij się zabezpieczać, bo po poronieniu macics musi się zregenerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tygodni temu poronilas i odrazu wzięłaś się za seks? Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dziewczynę obrażacie Może jeszcze nie opadła beta od poprzedniej ciazy, stad pozytywny wynik testów. A co do seksu to bez przesady, skoro dobrze sie czujesz to znaczy ze organizm wrócił do normy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam z mężem współżycie po 2 tygodniach kiedy lekarz powiedział ze wszystko się wygoilo. Ile ty masz lat żeby takie rzeczy pisać ? 13? Nie pytam aby mnie obrażać tylko proszę o pomoc. Oj, my Polacy tylko potrafimy sobie dogryzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz pomyśl kiedy musiałaby w tą ciąże zajść, jesli test byłby pozytywny już tydzień temu. Poza tym to jej kolejny temat i laska ewidentnie nie przymuje do wiadomosci, ze w ciazy nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za podle baby z was! Jak możecie tak dziewczynie pisać? Po 5 tygodniach nie może uprawiać seksu? Wynocha z tego forum bezsercowe babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy normalnie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź Ty matole się nie wypowiadaj- 5 tygodni temu poronila! Test rzekomo pozytywny wyszedł tydzień temu! Naucz się czytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli napewno stężenie utrzymuje się po poronieniu. Dziękuje za pozytywne wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×