Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pyM

Podejście kobiet do młodszych facetów

Polecane posty

Drogie Panie, jeśli miałyście doświadczenia w znajomościach z młodszym o 5-10 lat facetem (mowa o wszelkich znajomosciach, nie tylko seksualnych) to czy możecie mi wytłumaczyć jakie macie do tego podejście? Pytam o szczerą opinię bo czasem na tinderze sparuję się z jakąś starszą o tyle lat kobietą to zawsze z ich strony jest takie podejście że jakie to one dojrzałe a ja nie. W rzeczywistości z takich relacji wynikało raczej odwrotnie, stąd pytam: po co i w jaki sposób pozbywać tych kobiet takiego stosunku do młodszego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
To nie kwestia płci, ale samego wieku... W stosunku do młodszych od siebie być moze tez taki jestes, czujesz sie mądrzejszy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi. Nie wchodze na Tindera, wg mnie to zalosny portal dla zalosnych, patrzacych glownie na urode pustych ludzi. Takie sa jego zalozenia, chyba cudem przez przypadek mozna tam kogps sensownego poznac. Mam 9 lat mlodszego faceta i normalnie go traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale z jakiegoś powodu one też akceptują mnie. Jak z jakichś powodów widzę że ktoś mi nie pasuje to odrzucam taką kobietę bez względu czy jest atrakcyjna czy nie. Dla mnie osoby > 20 lat są już dojrzałe i tak je traktuję, sam mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
: ) moze trafiles na kobiety, które wola starszych... Sporo kobiet tak ma, z mężczyznami zwykle jest odwrotnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w profilu widzą mój wiek :) Czy kobiety wolą starszych...kwestia gustu pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem na czym polega tinder Ale skoro jakoś automatycznie Was dopasowuja to pewnie wiek nie jest brany pod uwagę (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kiedys mlodszego faceta. A teraz mam duzo starszego meza. Niebo a ziemia, nie ma nawet co porownywac. Tylko starsi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie automatycznie, obie strony musza sie zgodzic. Gość: miałaś jednego młodszego, a teraz masz starszego i na podstawie porównania ich wysnuwasz ogólne wnioski? W czym niby tacy lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinder polega na tym, ze obie strony pokazuja sobie zdjecia. Jak sie sobie podobaja, to sie umawiaja. Poza wyglademem reszta jest malo wazna. Taki portal do bzykania sie i dla pustakow. Pierwowzorem Tindera byl gejoski portal Grindr, sluzacy do znajdowania sobie facetow do roochania, jak to dla gejow, of course wyglad jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ale widzicie cały profil łącznie z opisem jeśli taki istnieje, czy widoczne sa tylko te zdj? A cos więcej ewentualnie po zaakceptowaniu fotki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkims sa lepsi! Mozna by duzo pisac a zmeczona jestem i klade sie juz spac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całość, tzn zdjęcia i opis (oczywiscie tyle ile ktoś udostępni, ale wiek jest zawsze widoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tiaaa, świetna ucieczka od tematu :D Chcesz tylko kogoś obrazić swoją gadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ale to lajkowanie nie jest zobowiązujące, może one co drugiego lubią... Cos w rodzaju oceny jak na fotce : ) dobra, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają to do siebie że nawet 70 latka wzywa od niedojrzalego jeśli tylko będzie miał inne zdanie. Ja spotykałem się z kobietą 12 lat starsza i była mniej dojrzała niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jakie masz podejście do młodszych facetów? No bo myślę że one mają o tyle trudniej że ciężko im udawać że chodzi o stabilny związek z młodszym facetem - albo gadka szmatka / kawa, albo seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała partnera młodszego o prawie 7 lat. jak się związali to ona miała 27 a on 20.... byli razem aż 5 lat /nikt im tyle nie wróżył / ale niedobrze że aż tyle chyba... aż jej się zachciało ślubu i dziecka... facet jak łatwo obliczyc, miał wtedy 25, niby się oświadczył najpierw, ale jak ona własnie zaczęła robić poważne plany śukni, jak ma eyglądać ceremonia i wspomniała o tym, że chce urodzić przed 35.rokiem życia - miesiąc później zostawił ją. wpadła w depresję, ale szybko z tego wyszła. obecnie - a minęło od tego jak ją tamten porzucił 4 lata z okładem - ma partnera-rozwodnika, on jest od niej młodszy o rok / czyli mają 35 i 36 teraz / i mają malutkie dziecko. z kolei mojego męza kuzyn, który mieszka w Anglii, związał się lata temu ze starszą od niego o 8 czy 9 lat Hiszpanką. ona teraz juz jest nieco po 40stce, mają dwuletnie dziecko, są szczęśliwi o ile wiem /widać to, jak są raz na rok w Polsce to zawsze się z nimi widzimy bo to kuzyn-prawie jak brat dla mojego męża jedynaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyM
Ciekawe jak to wyszło, czy ona sama brała pod uwagę że może stworzyć taki - umówmy się - ciągle rzadko spotykany - związek czy raczej 'tak wyszlo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksiony jestes, wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest ciekawy i inny ale też bardzo przyjemny i daje wiele radości. Trzy razy mnie przeleciał w ciągu jednej nocy więc było naprawdę warto zaciągnąć go do łóżka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam przy młodszym czuję się jak to ja bym była młodsza nie on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To młodszych trzeba zaciągać do łóżka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakawa_40
Co za intrygujący temat? Nie każda leci na młodszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyM
Intrygujący? Praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona kawka a Ty z tych które lecą czy nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan smucic zakompleksiony dzieciaku bo nawet rowiesniczki nie chca sie z Toba zadawac :-( jaki z ciebie facet???? nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze dziewczyny przynajmniej wiedzą czego chcą. Za to nie nabierają się na byle maślane oczy, niestety. Co do tego jak podchodzą to zależy od kobiety. Jedna nie widzi w tym nic dziwnego i traktuje normalnie młodszego faceta, a jak czuje się staro to też tak podchodzi do młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×