Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Internet i telewizja w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Czy przychodzi wam na myśl konkretna firma, z której warto korzystać, żeby mieć internet i telewizję? Nie mam szczególnych wymagań. Nie potrzebuję drogich kanałów, tylko tych podstawowych. Internet? Wystarczy światłowód do 150 Mb/s. Macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałeś w ogóle co możesz brać pod uwagę? W sensie - jakie usługi? Bo to że mieszkasz w Krakowie wcale nie oznacza, że wszystkie firmy są dla ciebie dostępne. Wejdź na porównywarkę PanWybierak. Tam wprowadź swój adres i zobacz z jakich ofert możesz skorzystać. Wtedy dopiero można cokolwiek doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To centrum, z porównywarki wychodzi, że wszystkie znane firmy wchodzą w grę. Ale czy tym danym można na pewno zaufać? Nie bardzo wiem, jak do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesoro
Kupowałem z pomocą PanWybierak internet stacjonarny jakoś na początku tego roku. Sprawdzałem ręcznie 2-3 oferty i wszystko się zgadzało. Poza tym - mają spoko gości na telefonach, bo nigdzie w sieci nie znalazłem tylko konkretnych informacji na temat poszczególnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej porównywarce mają wszystkie istotne oferty, czy tylko wybrane? Widzę duże marki, ale nie ma nikogo małego, działającego lokalnie. Oni nie porównują mniejszych usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mają marki, to masz wymienione na stronie głównej i na którejś podstronie. Oni nie mają u siebie internetu ze spółdzielni mieszkaniowej, mają niektóre małe firmy, ale ogólnie wszystkich, których warto brać pod uwagę, to na pewno u nich znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×